مصاحبه مورینیو بعد از شکست مقابل اینتر در کوپا

به گزارش سایت  رسمی رم خوزه مورینو بعد از شکست دو بر صفر مقابل اینتر و حذف از کوپا،مصاحبه ای داشت که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

“آنها دو جنبه کاملا متفاوت هستند که می توانند با هم وجود داشته باشند. نحوه استقبال از من در اینجا، نحوه استقبال آقای ژانگ،رئیس اینتر، آقای ماروتا،رئیس سابق اینتر و خاویر زانتی، هدیه زیبایی که قبل از بازی به من دادند … این جنبه احساسی آن است. که من فقط می توانم از آنها تشکر کنم و هرگز نتوانستم از آنها پنهان شوم. رابطه من با اینتر و افرادش ابدی است و نمی توان آن را انکار کرد. اما من امشب اینجا آمدم تا برنده شوم، من برای رم اینجا هستم و مردم من اکنون هواداران رم هستند. ما نتوانستیم بازی را ببریم. ما نباید پنج دقیقه اول را فراموش کنیم، اما اگر بتوانم به نحوی این پنج دقیقه را از ذهنم دور کنم، می‌توانم بگویم که رم در مقابل تیمی که بازی خوب مقابل آن کار آسانی نیست، واقعاً خوب بازی کرد.در نیمه اول ما دو موقعیت عالی برای گلزنی داشتیم،. در نیمه دوم، با گذشت هر دقیقه از بازی بیشتر و بیشتر به نفع ما بود. کنترل را در اختیار داشتیم، به خوبی پرس می کردیم، در میانه زمین به خوبی همه چیز را پوشش می دادیم و سپس در یک سوم پایانی شروع به حمله با کیفیت کردیم. ما موقعیت‌های واضح زیادی خلق نکردیم، اما این به این دلیل است که مشخصا اینتر مدافعان بزرگی دارد که در مقابل یک تیم بسیار خوب هستند. با این وجود اجرای خوبی بود. گل دوم به وضوح بازی را تغییر داد و فکر می کنم برای داور هم تغییر کرد. از نظر تاکتیکی او خیلی خوب بود. او بازی را یک جوری قضاوت کرد تا اینکه به 2-0 رسید و سپس شروع به قضاوت دیگری کرد. داوران می توانند با تاکتیک نیز خوب باشند‌.”

“قبل از بازی، تیاگو پینتو گفت که نیکولو زانیولو باید محافظت شود و او برخی از رفتارهایی که با او می شود را تضمین نمی کند.”

من دیگر در مورد آن صحبت نمی کنم، زیرا همه چیز تغییر نمی کند. از اول فصل اینجوری بوده به همین دلیل گفتم داور خیلی باهوش بود.به همه کارت‌های زردی که وجود داشت و کارت‌هایی که داده نشد فکر می‌کنم. برای ما به نظر می رسد که برداشتن آنها بسیار آسان است. اما بعد از 2-0 بازی تغییر کرد و او همه چیز را به شکل دیگری سوت زد. فقط یک داور واقعا خوب می تواند این کار را انجام دهد و او یک داور واقعاً خوب است.

می توانید به ما بگویید هدیه ای که اینتر به شما داد چه بود؟

“یک مدل زیبا از استادیوم !فکر می کنم از نقره و کریستال ساخته شده است .با نوشته “سن سیرو خانه شماست.و بله، همیشه خانه من خواهد بود. اما من نمی خواهم مردم فراموش کنند که رم خانه من است. من عاشق رم هستم و امشب خیلی ناراحتم چون شکست خوردیم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.