فلورنزی؛دلتنگ رم هستم

الساندرو فلورنزی، کاپیتان سابق و مدافع کناری رم، که در حال حاضر به صورت قرضی در میلان بازی می کند، درباره دو سال دوری خود از پایتخت ایتالیا صحبت کرد. فلورنزی رمی الاصل ابتدا به عنوان محصول جوانان در سال 2002 به جالوروسی پیوست. اما پس از هجده سال، این بازیکن ایتالیایی در ژانویه 2020 باشگاه را ترک کرد تا به صورت قرضی به والنسیا بپیوندد. او فصل بعد را به صورت قرضی در پاری سن ژرمن گذراند و در تابستان گذشته به صورت قرضی با گزینه خرید به روسونری پیوست. من در چند سال گذشته خیلی رشد کردم. فلورنزی به DAZN گفت: انتقال قرضی اولیه به والنسیا واقعا دنیای جدیدی را به روی من باز کرد. من هرگز تجربه‌ای در خارج از کشور نداشتم و از والنسیا شگفت‌زده شدم، آنقدر که نمی‌توانیم برای بازگشت صبر کنیم. هرگز دوران حضورم در اسپانیا و پاریس را فراموش نخواهم کرد.”

در مورد رم، فلورنزی اعتراف می کند که هنوز دلتنگ باشگاه دوران کودکی اش است. رم بخشی از من است، بنابراین من قطعاً دلم برای آن تنگ شده است. این باشگاهی بوده، هست و خواهد بود که من از کودکی از آن حمایت کرده‌ام و تیمی که برایش همه چیز دادم.”

“لحظه ای که متوجه شدم مسیرهای ما در حال جدا شدن است، زمانی است که آنها (باشگاه) گفتند که هواداران رم دیگر نیازی به قهرمان ندارند. چندی قبل از خداحافظی من، هم توتی و هم دی روسی هم باشگاه را ترک کردند، سپس فهمیدم که نوبت من است

 

. او ادامه داد: “سعی کردم تا حد امکان کمتر مشکل ایجاد کنم و مانند یک حرفه ای نمونه رفتار کنم. من آن را پذیرفتم و ادامه دادم.

“خوشحالم که در خارج از کشور بازی کردم زیرا مجبور نبودم با رم روبرو شوم، اما اکنون با میلان، رویارویی با آنها در لیگ دشوار است.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.