تقابل رم و امپولی در استادیوم کارلو کاستلانی

رم عصر امروز ساعت ۲۰:۳۰  به مصاف امپولی خواهد رفت.شاگردان خوزه مورینیو در این دیدار در جستجوی سومین برد متوالی خود هستند.
امپولی رقیب امروز جیالوروسی با مربیگری اورلیو آندراتزولی در مکان یازدهم لیگ قراردارد و بهترین بازیکن آنها آندریا پینامونتی مهاجم این تیم که تا اینجا ۷گل به ثمررسانده است.
سرمربی امپولی یکی از اعضای سابق کادر مربیگری جیالوروسی تحت هدایت لوچانو اسپالتی، وینچنزو مونتلا،لوئیس انریکه و زدنیک زمان بود هشت سال را در المپیکو گذراند تا اینکه در فصل ۲۰۱۳ به مدت ۱۳بازی به عنوان مربی موقت رم منسوب شد.
او اکنون در۶بازی در تمام رقابت‌ها نتوانسته است به همراه تیمش به پیروزی برسد.
اما رم ۶امتیاز از میزبان خود بیشتر کسب کرده است و امیدوار است که با کسب سومین پیروزی متوالی خود فاصله ۷امتیازی خود با آتالانتا رده چهارمی را کاهش دهد.
رم ۱۹برد در ۲۷دیدار خود برابر امپولی در سری آ بدست آورده است و این باعث می شود که جیالوروسی بعد از اینتر بهترین تیمی باشد که در مقابل تیم اهل توسکان نتیجه گرفته است.
جیالوروسی در ۱۱بازی اخیر خود مقابل امپولی شکستی را پذیرا نشده است،روندی که به فوریه ۲۰۰۷ بازمی گردد.
درحالی‌که تمام سه پیروزی امپولی در لیگ مقابل رم در خانه به دست آمده است جیالوروسی ۷برد خارج خانه مقابل این تیم در این رقابت‌ها بدست آورده است.
رم در این فصل از شش بازیکن متولد پس از سال ۲۰۲۲ استفاده کرده است یعنی بیشتر از هر باشگاه دیگری در سری آ:فلیکس آفناجیان ،ادواردو بووه، ریکاردو کالافیوری، نیکولا زالفسکی، کریستین ولپاتو و دیمیتریوس کرامیتسیس!
سرجیو اولیویرا می تواند سومین بازیکن تاریخ رم بعد از کریستین چیوو و استفان الشعراوی باشد که در دوبازی ابتدایی خود دوگل به ثمررسانده است.
استفان الشعراوی اولین گل از چهار گل خود در اولین فصل حضور خود با پیراهن جیالوروسی را مقابل امپولی با ثمررسانده است.او همچنین در ۵بازی مقابل این تیم روی ۴گل رم نقش مستقیم داشته است(۳گل و ۱پاس گل).

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.