مصاحبه مورینیو بعد برد کالیاری

خوزه موربنیو بعد از مسابقه با خبرنگاران مصاحبه ای داشت که خلاصه آن در زیر قرار گرفته ست.

 

بردن این بازی چقدر مهم بود؟

“بدیهی است که واقعاً مهم است. این بازی کاملاً تحت سلطه ما بود. می‌توانست 1-1 بازی را تمام کند، اگر روی پاتریسیو آن سیو شگفت‌انگیز ژائو پدرو را هنگام برخورد توپ به تیرک دروازه انجام نمی‌داد.”

“این یک سیو باورنکردنی بود، اما آن لحظه کاملاً خارج از چارچوب بازی بود. ما بر بازی مسلط بودیم و وقتی این را می گویم، منظورم این است که چه زمانی توپ را در اختیار داشتیم و چه زمانی که نداشتیم، بر آن تسلط داشتیم. توپی که ما در مقابل تیمی که دوست دارد مستقیم حمله کند بسیار خوب بازی کردیم و امروز دو مهاجم داشت.”

“ما کنترل کامل را در اختیار داشتیم و با این حال بازی  که باید 4-0 یا 5-0 می بردیم، می توانست 1-1 تمام شود. به همین دلیل همیشه کمی احساس نگرانی می کردم. تا آخرش کمی نگران بودم. هر زمان که یک بازی را از بین نبرید، همیشه می توانید امتیازات را از دست بدهید.”

“کومبولا؟ برای من بهترین بازیکن امشب بود. او عملکرد شگفت انگیزی داشت و این برای من رضایت بزرگی است، زیرا اوایل فصل مشکلات خود را داشت و من با نگرش و بازخوردی که دادم با او بسیار خشن بودم. اما او همیشه بسیار آرام بود، بسیار متواضع بود و به مرور زمان پیشرفت کرد. من فکر می کنم او در دفاع سه نفره بهتر است، زیرا این سیستمی است که در آن بزرگ شده و در آن احساس راحتی می کند.”

 

“جانلوکا مانچینی نیز مانند دو هافبک میانی پوشش دهنده خوب بازی کرد  که در این زمینه بهتر از ما مقابل یوونتوس عمل کردند. ما در هفته روی آن کار کردیم و امروز جردن ورتوت و سرجیو اولیویرا خیلی خوب عمل کردند.

” امروز مقابل کالیاری قرار گرفتیم و برای پیروزی کمی سختی کشیدیم.».

“پیروزی مهم بود و این چیزی است که امروز به بازیکنانم گفتم. چه 4-0، 5-0 یا 1-0 در آخرین دقیقه، این بازی است که باید برنده می شدیم.”

“آنها روحیه و تمایل خود را برای حفاری تا آخرین دقیقه نشان دادند. شما به پنج یا شش بازی بعدی نگاه می کنید که در آن ما در نیمه پایین جدول بازی می کنیم – اما من هنوز به یاد دارم که در بازی های مقابل بولونیا شکست خوردیم و ونزیا و امتیازات مقابل سمپدوریا را از دست داد. بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که در این بازی های آینده پیروز شویم. اما پسران امروز به برد نیاز داشتند و آن را به دست آوردند. این برای ما واقعا مهم است.”

چقدر ناامید بودی!

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.