ارزیابی بازار نقل و انتقالات ژانویه

 • تا اینجای کار فصل سختی برای رم و ژوزه مورینیو سرمربی تیم اول شهر ابدی بوده است. جالوروسی در حال حاضر در رده هفتم سری آ قرار دارند و به نظر می رسد برای چهارمین فصل متوالی حضور در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.
  شکست های اخیر مقابل میلان و یوونتوس، امیدهای رم را برای حضور در چهار تیم بالای جدول کم رنگ کرده است. پس از 21 مسابقه، جالوروسی با 9 امتیاز کمتر نسبت به تیم چهارم آتلانتا ، 32 امتیاز دارد.
  کارشناسان معتقد⁵ند که رم این فصل را نیز به لیگ قهرمانان نخواهد رسید اما ممکن است در ژانویه همه چیز تغییر کند.
  اگر چه نتایج رم با انتظارات متفاوت است اما باشگاه و هواداران ایمان خود را به مورینیو از دست ندادند.
  مورینیو از زمان ورودش به صراحت درباره کمبود عمق ترکیب و بی تجربگی و ذهنیت در تیمش صحبت کرده است.در نتیجه، تیاگو پینتو، مایل به ادامه بازسازی تیم است که تابستان گذشته آغاز شد.
  چندین بازیکن رم از جمله خاویر پاستوره، استیون انزونزی و پدرو همگی پس از اینکه در لیست خروج مورینیو قرار گرفته اند، باشگاه را ترک کردند.
  در حالی که کمتر از سه هفته به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی وقت است، بیایید برخی از مناطقی را که جالوروسی می توانند در روزهای آینده هدف قرار دهد را بررسی کنیم.
  هافبک دفاعی
  مسلماً بیشترین نگرانی در این فصل مربوط به خط میانی رم بوده است. انتخاب های اول مورینیو، ورتو و کریستانته ناسازگار بودنند و فاقد ویژگی های دفاعی هستند که مورینیو به دنبال آن است.
  با اعلام مربی پرتغالی، این باشگاه در جذب یک هافبک دفاعی در تابستان ناموفق بود. آنها دنیس ذکریا از بوروسیا مونشن گلادباخ و اولیویرا از پورتو را هدف قرار دادند اما نتوانستند در پایان به هیچ کدام از این دو بازیکن دست یابند.
  با این حال، رم اوایل این ماه دوباره مذاکرات خود را با پورتو آغاز کرد و در نهایت برای خرید هافبک 29 ساله به صورت قرضی با گزینه دائمی کردن قرارداد، قراردادی امضا کرد.
  مدافع مرکزی
  رم همچنین ممکن است برای کمک به خط دفاعی خود به خریدی را انجام بدهد.
  جالوروسی در طول فصل در خط دفاعی فوق العاده ضعیف عمل کرده است و بدترین دفاع را در بین 7 تیم برتر سری آ را دارد.
  اگرچه مورینیو می‌خواهد تغییرات مهمی را در مدافع میانی ایجاد کند،اما احتمالاً باید تا بازار نقل و انتقالات تابستانی صبر کند.
  اگرچه باشگاه اخیراً با نماینده ستاره لیل، سون باتمن ملاقات کرده است، اما قیمت گران او مانع این قرارداد می شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.