مصاحبه اولیویرا با باشگاه

سرجیو  اولیویرا خرید جدید رم بعد از پیوستن به جالوروسی،مصاحبه ای با باشگاه داشته ست که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

الان که اینجا به عنوان یک بازیکن رم هستید چه احساسی دارید؟

“اینجا بودن، پیوستن به این باشگاه شگفت انگیز است. من استقبال فوق العاده ای داشته ام و می خواهم از همه به خاطر آن تشکر کنم. این احساس شگفت انگیزی است و امیدوارم بتوانم در این امر سهیم باشم.”

تو واقعاً می خواستی به رم بپیوندی و رم واقعاً می خواست تو را داشته باشد. تیاگو پینتو در مورد این طرح به شما چه گفت؟

“او به من گفت که با توجه به اینکه به عنوان یک بازیکن در دوران حرفه‌ای خود بردهای زیادی کرده‌ام، باید ذهنیت برنده را به اینجا بیاورم و کمک کنم تا آن را به اطرافیانم منتقل کنم.”

“من از باشگاهی به اینجا آمده ام، پورتو، جایی که باخت در آن جایز نیست و همیشه مشکلی است که باید با آن برخورد کرد. هدف کمک به بهبود ذهنیت و جاه طلبی در اینجاست. مربی و تیاگو پینتو از من می خواهند که به این نتیجه برسم. به گروه، همراه با توانایی هایی که به عنوان یک بازیکن دارم.”

امکان کار کردن برای ژوزه مورینیو چقدر عامل مهمی بود؟

“من قبلاً این فرصت را داشته ام که با سرمربی صحبت کنم ، طبیعتاً هر بازیکنی دوست دارد توسط او مربی شود. بنابراین به وضوح در انتخاب من تأثیر داشت.”

شما در ژانویه به رم می‌پیوندید، در حالی که نیمه‌های فصل را پشت سر گذاشته‌ایم، اما هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده است. آمدن شما برای کمک به تیم برای رسیدن به هر آنچه در این فصل می‌خواهد مهم خواهد بود؟

“من به اینجا می آیم تا به این تیم کمک کنم، در کنار همه بازیکنان بزرگ دیگری که اینجا تیم را تشکیل می دهند. در پایان هدف، برنده شدن و کمک به پیروزی، رسیدن به اهدافی است که به عنوان گروه داریم. ما می‌خواهیم بتوانیم این موفقیت‌ها را جشن بگیریم و به آنچه به دست آورده‌ایم افتخار کنیم.”

خودتان را به عنوان یک هافبک چگونه توصیف می کنید؟

“من می‌توانم بگویم که با شدت بازی می‌کنم.دوست دارم به دروازه شوت بزنم و احساس می‌کنم در یک سوم پایانی لمس خوبی دارم. من هم دوست دارم ضربات آزاد بزنم. من یک هافبک هستم که واقعاً می‌خواهم احساس کنم که دارد به بقیه تیم کمک می‌کند.”

شما در سراسر اروپا بازی کرده اید، اما این اولین تجربه شما در فوتبال ایتالیا خواهد بود. چه انتظاری دارید؟

“اول از همه می‌خواهم بگویم که از کودکی همیشه دوست داشتم در سری آ بازی کنم، بنابراین این تحقق یک رویا برای من است. من انتظار دارم که لیگ بسیار سختی باشد، بسیار رقابتی، با تیم های بزرگی که بسیار تاکتیکی هستند و همچنین از نظر بدنی بسیار قوی هستند.”

نبردهای انفرادی زیادی وجود خواهد داشت و تمرکز زیادی می طلبد. مطمئن هستم که آزمون سختی خواهد بود، اما برای من واقعاً هیجان انگیز و محرک خواهد بود.”

شما تجربه زیادی دارید، چیزی که در بازگشت لیگ کنفرانس اروپا نیز به تیم کمک خواهد کرد…

“ما باید گام به گام همه چیز را پیش ببریم. اول از همه باید به بازی یکشنبه فکر کنیم، زیرا بازی بعدی همیشه مهم ترین بازی است. در مورد بازی ها، من اینجا هستم تا به شما کمک کنم و تجربه ای را که دارم به اشتراک بگذارم. بدیهی است که از هم تیمی هایم نیز یاد خواهم گرفت. بنابراین ما همه چیز را یک بازی در یک زمان، یک هدف در یک زمان، به روشی درست خواهیم گرفت.”

اهداف شخصی شما در اینجا چیست؟

همیشه برای کمک به تیم و تیم خواهد بود: برای هر بازیکنی باید اینطور باشد. با زدن آن هدف برای تیم، همه ما می‌توانیم به اهداف فردی که داریم نیز برسیم.»

در حال حاضر دوره سختی است، با محدودیت‌های زیادی برای حضور در استادیوم به دلیل همه‌گیری مداوم. اما امیدواریم به زودی بتوانید در مقابل یک المپیک کامل بازی کنید، همانطور که در اوایل فصل اتفاق افتاد…

“بله، من قبلاً چند ویدیوی مختلف را دیده‌ام و شما نمی‌توانید از دیدن فضای شگفت‌انگیز آن خودداری کنید. نمی توانم صبر کنم تا خودم آن را تجربه کنم.”

و در آخر، آیا پیامی برای هواداران رم دارید؟

“فقط برای اینکه همیشه به راه خود ادامه دهند و از تیم در زمان های خوب و بد حمایت کنند  در واقع به خصوص وقتی اوضاع بد پیش می رود. به این باور ادامه دهید که اوضاع به زودی بهتر خواهد شد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.