حافظ مسلمی 847 روز پیش
بازدید 55 بدون دیدگاه

مصاحبه آفنا بعد از اولین مسابقه رسمی

فلیکس آفنا جیان پس از انجام اولین بازی خود در رم از مورینیو تشکر کرد

فلیکس آفنا جیان، بازیکن جوان پریماورا، احتمالا اولین بازی خود مقابل کالیاری را هرگز فراموش نخواهد کرد. او در دقیقه ۵۷و به جای ماتیاس وینا به میدان آمد . این بازیکن ۱۸ ساله نقش مهمی در پیروزی رم و کامبک دیشب در ساردینیا داشت.

این بازیکن پس از سوت پایان بازی با شبکه های رسمی باشگاه مصاحبه کرد:

اول از همه، مهم است که از همه به خاطر فرصتی که به من دادند تشکر کنم. مربی به من ایمان داشت و به همین دلیل مرا به زمین فرستاد.

به همین دلیل، من نمی‌خواستم او فکر کند که اشتباه کرده است ، و به همین دلیل باید سخت کار کنم، روی ذهنیت‌ام کار کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

من برای برد تیم بسیار خوشحالم.

وقتی برای تمرین تیم اول دعوت شدم، به خودم گفتم از بازیکنان تیم اصلی یاد بگیرم و به صحبت های مربی گوش کنم. بنابراین من متمرکز هستم و مربی به من می گوید که پیشرفت کنم. هر بار بیشتر تلاش می‌کردم و پیشرفت می‌کردم.

حس عالی است. من نمی دانم چگونه آن را بیان کنم، فقط بسیار خوشحالم که امروز اولین حضورم را انجام دادم. من خوشحالم. می‌خواهم از همه بابت حمایت‌ها تشکر کنم، به‌ویژه از باشگاه و مربی برای حمایت و اعتقادی که به من داشت.

من از همه تشکر می کنم و اولین بازی ام را به همه کسانی که از من حمایت کردند تقدیم می کنم. همه ،تیم، باشگاه، مربی و مادرم در غنا. از همه متشکرم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *