دنیس زکریا و یک مدافع اهداف رم در ژانویه

با وجود اینکه تعطیلات بین المللی در جریان است ، رم در حال برنامه ریزی برای نقلو انتقالات ماه ژانویه است.
تیاگو پینتو مدیرکل نیز مشغول کار بر روی تمدیدقرارداد چندتن از ارکان اصلی تیم از جمله نیکولو زانیولو، جیانلوکا مانچینی و جردن ورتو است.
طبق گزارش کوریره دلواسپورت، دنیس زکریا از بورسیامونشن گلادباخ اولویت اول ماه ژانویه است.ملی پوش سوئیسی که سال آخر قرارداد خود را سپری می کند از تمدید با باشگاه متبوع خود خودداری می کند.
در همین حال گفته می شود رم حاضر است با پرداخت مبلغی کمتر ۱۰ میلیون به تیم آلمانی،هافبک سوئیسی را در ماه ژانویه خریداری کند.
این معامله می تواند به لطف خروج استیون انزونزی که باعث شد رم حدود ۵ میلیون یورو از صورتحساب دستمزد بازیکنان خود را کاهش دهد،انجام شود.
علاوه براین پائولوپز که تا به اینجا ۷ بازی برای مارسی انجام داده است که در صورت رسیدن به تعداد ۲۰ بازی، تیم لوشامپیونه مجبور خواهد شد با پرداخت ۱۲ میلیون یورو قرارداد او را دائمی نماید.
سرانجام گزارش شده است که رم با توجه به شرایط شکننده جسمانی کریس اسمالینگ و رشد آرام برایان رینولدز،به دنبال تقویت خط دفاعی خود است.
ّپایتخت نشینان می خواهند شخصی را به خدمت بگیرند که بتواند به عنوان پشتیبان ریک کارسدروپ بازی کند و در صورت لزوم بتواند در دفاع میانی نیز بازی کند.

سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.