Kiyaniloo 876 روز پیش
بازدید 53 بدون دیدگاه

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو بعد برد امپولی

مورینیو از نمایش تیمش در بازی نسبتا آسان یکشنبه راضی بود .

ژوزه مورینیو از تلاش تیمش در مقابل امپولی راضی بود زیرا رم عصر یکشنبه با نتیجه ۲-۰ امپولی را شکست داد.

لورنزو پلگرینی و هنریک مخیتاریان گل های سر نوشت سازی را در هر دو نیمه بازی به ثمر رساندند ، جالوروسی ها در مقابل تیم های غافلگیر کننده سری آ تا این لحظه کلین شیت کرده اند.

در اینجا نظر ژوزه درمورد بازی …

آیا این تیم رم تنها زمانی خوب بازی می کند که از تیم حریف جلو است ؟

فکر می کنم امشب خوب بازی کردیم. ما عملکرد خوبی داشتیم. نمی توانم بگویم که کاملاً آرام بودیم ، زیرا حتی در ۲-۰ هم شما نمی توانید کاملاً آرام باشید ، اما این احساس وجود داشت که ما در مقابل تیمی که فوتبال خوب بازی می کند و می تواند مشکلاتی ایجاد کند ، بازی می‌کنیم. مهاجم های آن ها که واقعاً به جلو فشار می آورند و بسیاری از دفاع های ما پشت سر آنها کار سختی داشتند.

ما کارهایی را که در چند روز گذشته روی آن کار کرده بودیم به خوبی اجرا کردیم. فکر می کنم ما مستحق برد بودیم و برد بعد از باخت همیشه بهترین کار ممکن است . ما هفت بازی انجام داده ایم و ۱۵ امتیاز در لیگ کسب کرده ایم ، بنابراین خوب کار کرده ایم.

وقتی نیکولو تعویض کردید به او چه گفتید؟

عملکرد او به گونه ای بود که بازیکنان باید پس از هرگونه شکست انجام دهند. او انتظار داشت که به تیم ملی دعوت شود ، اما روبرتو [مانچینی] انتخاب های خود را کرده است که من به وضوح به آن احترام می گذارم و نیکولو هم چنین می کند.

او باید این گونه بازی کند. در این بازی ، در بازی مقابل لاتزیو و در ۲۰ دقیقه آخر مقابل زوریا در روز پنجشنبه ، نیکولو قوی بود ، در انتقال عالی بود ، ابتکار عمل را به دست گرفت و سعی کرد به خوبی نیز دفاع کند. او واقعاً خوب بازی کرد. من از او راضی بودم.

به نظر می رسد ارتباط خوبی بین زانیولو و پلگرینی وجود دارد ، که به او اجازه می دهد واقعاً خودش را نشان دهد.

پلگرینی مهره کلیدی ما است. او امشب اساسا در بازی فوق العاده بود و یک بازیکن همیشه سعی می کرد او را متوقف کند ، اما لورنزو در مناطق مختلف زمین واقعاً خوب بازی کرد و موقعیت های زیادی را برای مهاجمان ما ایجاد کرد. ما مقابل یکی از سخت ترین تیم های سری آ خوب بازی کردیم.

چگونه می توانید فشاری را که این شهر به دوش می کشد مدیریت کنید در حالی که یکی از جوان ترین تیم های لیگ هستید؟

من فکر می کنم طرفداران باهوش هستند. منظورم را توضیح می دهم وقتی سه بازی را بردیم ، گفتم ۳۰ نیست ، و وقتی چهار بازی را بردیم ، گفتم ۴۰ نفر نیستند. این قبل از اولین شکست بود. من گفتم که بالاخره یکی از راه می رسد و وقتی که آمد باید مطمئن شویم که آرام و متحد هستیم.

ما می دانیم که چه هستیم ، چه می خواهیم و می دانیم که تفاوت بین خود و تیم های برتر در فصول اخیر وجود دارد. ما سفری را که پیش رو داریم می دانیم.

من وظیفه متفاوتی را در مقایسه با دیگران در حرفه خود پذیرفته ام و از این بابت بسیار خوشحالم: خوشحالم که اژ داربوئه استفاده میکنم و به پیشرفت ریکاردو کالافیوری و نیکولا زالوسکی کمک می کنم.

اما وقتی به تیم های دیگر نگاه می کنید ، آنها با سایر بازیکنان برتر تغییراتی را ایجاد می کنند. ما باید برخی از موارد خود را توسعه دهیم ، و فکر می کنم طرفداران این را درک می کنند.

بعد از برد چهار بازی پیاپی آرام بودم و حتی پس از شکست در یک بازی خاص مانند دربی آرام بودم. ،اما من آرامش خود را حفظ می کنم حتی وقتی هواداران سرخوش هستند یا حتی وقتی از تیم ناراضی هستند.

اما آنچه من واقعاً دوست داشتم این بود که پس از هر دو شکست ما ، حمایت هواداران تغییر نکرد: از تریگوریا تا المپیکو همان پشتوانه پس از پیروزی های دیگر ما وجود داشت.

ما یک ساعت قبل از بازی به المپیکو رسیدیم و ورزشگاه از قبل پر شده بود. بنابراین ما همه در این زمینه با هم هستیم. ما می دانیم که ما یک باشگاه بزرگ هستیم اما از نظر تیمی که در اختیار داریم هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *