مصاحبه مورینیو بعد شکست در دربی

ژوزه مورینیو بعد از باخت در اولین دربی دلاکاپیتاله صبحت های زیادی برای گفتن داشت.
در بازی که تصمیمات داوری بسیار بحث برانگیز بود جالوروسی که لایق حداقل امتیاز بود، شکست خورد.
به نقل از وبسایت رسمی باشگاه مورينيو در گفتگوی بعد از بازی گفت: “صحبت های بعد بازی با بازیکنان بین خودمان باقی می ماند. میخواستم با آنها همان لحظه و در همان جا صحبت کنم اما فکر می‌کنم که انگار در محدوده رختکن با آن‌ها صحبت کردم.”
“اول از همه یه نکته مثبت باید بگویم. فوتبال ایتالیا در زمینه فوتبال تهاجمی، تمایل تیم های برای تلاش کردن و پیروزی و در کل سطح تیم ها پیشرفت های زیادی کرده است. بازی خارق العاده ای بود اما متاسفانه داور و وار مناسب سطح این بازی نبودند.داور در مورد گل دوم لاتزیو اشتباه کرد . هر دوی آنها اشتباه کردند و این خیلی تاثیر زیادی داشت. لوکاس لیوا می‌توانست (خطای روی هنریک مختاریان) کارت زرد دوم بگیرد که می‌توانست تاثیر زیادی داشته باشد، زیرا بازی 11 در مقابل 10 تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند. البته چیز دیگری نیز وجود دارد و آن این است که در این هفته دو صحنه مشابهه رخ داد که یکی با اخراج شدن لورنزو پلگرینی همراه شد ولی امروز هیچ کارتی به لیوا داده نشد. ”
” اما من از بازیکنانم حمایت می کنم، زیرا فکر می کنم رم تیم بهتری در زمین بود.بدیهی است هر زمان که سه گل خورده اید، اشتباه کرده اید؛ اما گل دوم و سوم در ضد حملات و غافلگیری رخ داد، مخصوصا گل دوم که انتظار پنالتی را داشتیم.ما خوب بازی کردیم، تلاش کردیم و به بازی مسلط بودیم.هر آنچه را که داشتیم در زمین گذاشتیم. ما کار را برای لاتزیو واقعا سخت کردیم. آنها دقایق پایانی را به شیوه ای که می خواستند بازی کردند و اداره کردند و خوش شانس بودند زیرا داور به آنها نیز اجازه چنین کاری داد، اما چیز دیگری برای گفتن ندارم. ”
نگران اشتباهات دفاعی هستی؟ نه، اگر ما خوب بازی نکرده بودیم،اگر واقعاً تلاش نکرده بودیم و برنده مسابقه بودیم یا اگر لاتزیو از دقیقه اول تا دقایق آخر بر بازی مسلط بود نگران میشدم. گل دوم و سوم هر دو در ضد حملات به ثمر رسید. وقتی تیمی عقب است، باید ریسک کند و این کاری است که ما باید انجام می دادیم. ”
سری آ واقعا تغییر کرده است، زیرا بعد از بازی در مورد بازی صحبت میکنیم نه داوری. شما خبرنگاران نیز تغییر کردید. ما می‌دانستیم که ساویچ چنین کاری را می‌کند. ما بیش از حد یک طرف را پوشش دادیم و فضا برای حرکت هافبک آنها را مهیا کردیم و میلینکوویچ کیفیت چنین کاری را دارد.به وضوح ما اشتباهی مرتکب شدیم ، اما به همان اندازه واضح به گونه ای پاسخ دادیم که من دوست داشتم، گویی این اتفاق نیفتاده. به شیوه ای عمل کردیم که انگار ما اشتباه خود را فراموش کردیم و می خواهیم خود را وفق دهیم و بر آن شرایط غلبه کنیم و سپس عالی بودیم و حتی شانس رسیدن به گل تساوی را داشتیم.”
” در مورد پلگرینی صبحت نخواهم کرد زیرا اگر بخواهم چیزی بگویم باید دوباره اتفاقات بازی قبل را مرور کنیم. نیکو خوب بازی کرد. درست است که چند اشتباه کرد اما موقعیت های خوبی هم بوجود آورد. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.