Kiyaniloo 891 روز پیش
بازدید 63 بدون دیدگاه

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو بعد از اولین باخت فصل برابر هلاس ورونا

مورینیو برای اولین بار در هفتمین بازی خود در رم شکست خورد ، زیرا جیالوروسی روز یکشنبه 3-2 مقابل هلاس ورونا نتیجه را واگذارکرد. گل به خودی ایلیچ برای جیالوروسی به اندازه کافی برای گرفتن هر چیزی از بازی کافی نبود.
در اینجا آنچه مورینیو بعد از مسابقه گفت …
شما انتظار داشتید امشب چنین اتفاقی بیافتد؟
“من همیشه کمی قبل از بازی مشغول هستم. اینگونه است که من آنها را تجربه می کنم من همیشه متمرکز هستم ، این طوری هستم. من می دانستم که آنها ویژگی هایی دارند که باعث می شود بازی با آنها دشوار شود. حتی قبل از تغییر مربی ، آنها مشکلات زیادی را برای تیم های دیگر ایجاد کردند و می توانستند نتایج متفاوتی کسب کنند. و ما این را می دانستیم. [ایگور] رویکرد تودور نسبت به بازی کاملاً مشابه رویکرد آنها در فصل گذشته است و بنابراین سازگاری برای او و بازیکنان چندان دشوار نبود. اما فکر نمی کنم ما خوب بازی کردیم. آنها واقعاً عمیق شدند تا نتیجه مثبت بگیرند.
“اما ما نیز عمیق شدیم – من چیز بدی در این مورد ، در مورد نگرش و تمایلمان برای نتیجه گرفتن ندارم. اما ما خوب بازی نکردیم و با نحوه بازی آنها سازگار نبودیم. ما بسیاری از نبردهای فردی را باختیم ، در بسیاری از توپ های دوم شکست خوردیم و آنها در فازهای کلیدی بازی شدت بیشتری داشتند. باید دوباره آن را تماشا کنم ، مجبورم چند ساعت را جلوی صفحه بگذرانم تا جزئیات بیشتری را ببینم. ایجاد مثلث هایی ورتو و کریستانته را از هم جدا می کند تا بتوانند بین آنها بازی کنند.”
در سمت چپ آنها واقعاً به نظر می رسید که قدرتمند هستند. برنامه شما برای مقابله با آن چیست؟
“آنها فصل گذشته این کار را بسیار انجام دادند و میگوئل ولوسو به عنوان هافبک چپ وسط بازی کرد. این برای ما غافلگیر کننده نبود.”
“اما ما به خوبی با این مسائل برخورد نکردیم ، زیرا باید یکی از مهاجمان ما بود که برای کمک به پرس سومین بازیکن خود برگشت: زانیولو برای کمک به کارسدورپ نیاز به ترک داشت. به اما من فکر می کنم که این اتفاق در نیمه اول نیز رخ داد و به هر حال 1-0 پیش افتادیم.”
“در نیمه دوم ما دوباره در مورد آن موضوع صحبت کردیم و به نظرم رسید که برای برخورد با مسائل تلاش می کنیم. حتی زمانی که ما توپ را در اختیار داشتیم ، اغلب ما به دنبال توپ بلند از بالای آن بودیم. ما متوجه شدیم که آنها در نبردهای دفاعی خوب هستند و ما بیش از حد به دنبال توپ بودیم. بازی ارسالی ما کیفیت بالایی نداشت.”
“در مورد سه گل ، من خیلی دور بودم تا همه جزئیات را ببینم. اما من این احساس را داشتم که در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم خط هافبک مرکزی ما تلاش می کرد واقعاً توپ را در اختیار بگیرد و کنترل بازی را در دست بگیرد ، و در نتیجه تلاش زیادی برای خلق کرد.”
آیا رم می توانست کار بهتری انجام دهد بازی را در اوایل نیمه دوم مدیریت کند؟
“هنوز همه چیز برای بازی وجود داشت. و همانطور که می دانید ، همیشه یک پایان زمین وجود دارد که تیمی ترجیح می دهد به آن حمله کند. برای ما غافلگیر کننده نبود که آنها قویاً ظاهر شوند.”
“خوب ، ما باید در مدیریت این لحظات بهتر عمل کنیم. من همیشه می گویم که هرگز نمی توانید انتظار داشته باشید که بر کل بازی تسلط داشته باشید. حتی وقتی این کار را انجام می دهید ، باید چند لحظه سخت را پشت سر بگذارید. اما ما لحظات تک به تک در حمله داشتیم ، جایی که اگر در دوئل ها پیروز می شدیم می توانستیم واقعاً به حریف خود صدمه بزنیم. ورتوت واقعاً با کارت زردی که گرفت مانع شد. برای هر بازیکنی که در آن قسمت از زمین بازی می کند ، کارت زرد خیلی زود آمد و این بدان معناست که کمی ترس با چند چالش وجود داشت. اما برای اینکه به جزئیات بیشتری بپردازم ، باید بازی را دوباره تماشا کنم. زیرا یک چیز این است که چند احساس درباره یک بازی داشته باشید و واقعاً آن را تجزیه و تحلیل کنید. ”

سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *