Kiyaniloo 908 روز پیش
بازدید 71 بدون دیدگاه

ویار و حضور در تیمی از ایتالیا و اسپانیا

آینده گونزالو ویار در رم هنوز صددرصد مشخص نشده است و خروج او قبل از پایان نقل و انتقالات که تنها یک روز دیگر باقی مانده است،به عنوان یک احتمال مشخص باقی می ماند.
خوزه مورینیو از باشگاه تقاضا کرده است تا قبل از بسته شدن پنجره بازار یک هافبک دفاعی جدید به خدمت گرفته شود.
با این حال جیالوروسی باید قبل از تقویت ترکیب خود چند بازیکن را از تیم خارج کند.
مدیرکل تیاگو پینتو در تلاش است تا فسخ قرارداد فدریکو فازیو،استیون انزونزی و خاویر پاستوره را نهایی کند با این حال اگر همچنان این سه بازیکن پیشکسوت پیشنهادات فسخ قرارداد باشگاه را رد نمایند پینتو ممکن است مجبور شود که یکی از بازیکنان جوان تیم را به فروش برساند جایی که تمام نشانه ها به هافبک اسپانیایی،ویار اشاره دارد.
این جوان اسپانیایی در پیش فصل خیلی تلاش کرد تا مربی پرتقالی را متقاعد نماید اما ظاهرا در برنامه های مورینیو جایی ندارد‌.او دیروز در پیروزی برابر سالرنیتانا حتی روی نیمکت هم حضور نداشت.هرچند باشگاه اعلام کرد عدم حضور او به علت دلایل فنی بوده است و به مسائل نقل وانتقالات مربوط نمی شود.
امروز ماندگاری ویار در رم توسط یکی از اطرافیان این اسپانیایی تکرار شد و این احتمال که او به تیم دیگری منتقل خواهدشد را رد کردند.
اما علیرغم تکذیب نمایندگان این هافبک جوان،خود ویار در شبکه های اجتماعی اعلام کرده است که به دنبال خواستگاران بالقوه می گردد و سعی می کند مقصد جدیدی برای خود پیداکند.
جوان اسپانیایی رم به چندین باشگاه در ایتالیا و اسپانیا پیشنهاد می شود هرچند در این مورد مذاکرات پیشرفته ای انجام نگرفته است.
تیاگو پینتو و الخاندروکامانو نماینده بازیکن مشغول افزایش فشار به علاقمندان هستند تا پیشنهاد مشخصی را ارائه دهند و آنها این کار را تا آخرین لحظه ممکن ادامه خواهندداد.

سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *