Kiyaniloo 909 روز پیش
بازدید 61 بدون دیدگاه

صحبت های مورینیو بعد پیروزی در دیدار برگشت برابر ترابوزان اسپور

رم پس از پیروزی سه بر صفر خانگی مقابل ترابزون اسپور ، پنجشنبه شب راهی مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا شد.

برایان کریستانته ، نیکولو زانیولو و استفان الشراوی گل ها را در شب به ثمر رساندند ، زیرا جیالوروسی ها در مجموع 5-1 برنده شدند.

سرمربی ژوزه مورینیو در مورد بازی  صحبت هایی انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

چه چیزی را بیشتر دوست داشتید؟

“ذهنیت ، نتیجه … روح نیز. حتی اگر تیم چند دوره بد را پشت سر بگذارد ، چون حریف امشب خوب بود ، من فکر می کنم هواداران دیدند که روحیه ای وجود دارد ، راهی برای نزدیک شدن به بازی وجود دارد ، و این چیزی است که من دوست داشتم.”

“شرم آور است که تیمی مانند ترابزون اسپور نمی توانند در لیگ کنفرانس این فصل بازی کنند ، زیرا آنها تیمی در سطح لیگ اروپا هستند. آنها واقعا تیم خوبی هستند. اگر روی پاتریسیو پس از اتمام نیمه اول آن سیو شگفت انگیز را انجام نمی داد، می توانست بازی بسیار متفاوت تری باشد.”

“ما باید این فروتنی را داشته باشیم تا متوجه شویم که شاید نتیجه نهایی بازی بیشتر بازتاب 15 یا 20 دقیقه آخر باشد تا 90 دقیقه کامل. بازگشت به خانه با دریافت سه گل برای ترابزون اسپور بسیار سخت است.”

شما در حال تأثیرگذاری روی این رم هستید…

“واقعاً مهم است که بدانید وقتی کمی مشکل دارید چه باید بکنید. وقتی تحت سلطه هستید ، از نظر ذهنی آسان است. وقتی دچار مشکل می شوید ، باید بتوانید در برابر آن مقاومت کرده و به آن پاسخ دهید. و شما باید یک دروازه بان داشته باشید که برای این کار به اینجا آمده است: روی پاتریسیو برای بازدید از یک شهر زیبا به اینجا نیامده است ، اما او به اینجا آمده است تا چنین سیوهایی انجام دهد.”

“این سیو واقعاً به تیم کمک کرد در یک لحظه مشکل پاسخ دهد. سپس ، البته ، ما از کیفیت لازم برای حمله به خط مقابل بسیار خوب برخورداریم – و ما این کار را کردیم – اما واقعیت این است که بازی می توانست کاملاً متفاوت باشد. ”

این گل برای نیکولو زانیولو چه معنایی خواهد داشت؟

“من از او پرسیدم که آیا به تعطیلات آخر هفته احتیاج دارد یا خیر ، او به من گفت نه. برای من مشکلی نبود که به او دو روز مرخصی بدهم. اما او به من گفت: “نه ، نه ، من نمی توانم بازی کنم اما می خواهم با بقیه اعضای تیم باشم”. این برای من معنی دارد. ”

امشب از تامی ابراهیم چه برداشتی کردی؟

“از نظر آمادگی جسمانی و وضعیت جسمانی او هنوز در سطح ما نیست – اما من فکر می کنم همه می توانند کیفیت و ذهنیت او را ببینند. در سه دقیقه آخر حضورش در زمین ، علیرغم خستگی ، او دفاعی فوق العاده ای را انجام داد و با بیرون آمدن ریک کارسدورپ ، او در دفاع راست نیز کمک کوتاهی کرد.”

“سپس شمورودوف وارد زمین شد و واقعاً چیزهای زیادی به تیم اضافه کرد. و شرم آور است که ما نمی توانیم به مایورال فرصتی برای بازی بدهیم  زیرا در حال حاضر او شایسته بازی کردن نیز است. ”

به نظر می رسد بازیکنان تحت نظر شما در حال پیشرفت هستند…

“من نیز با آنها پیشرفت می کنم. و این واقعا برای من مهم است آنها با من پیشرفت خواهند کرد و من نیز همکاری با آنها را بهبود خواهم بخشید. زیرا اگر می خواهم کارم را خوب انجام دهم ، باید بازیکنانم را دوست داشته باشم. اگر من چنین احساسی ندارم ، من یک فرد متفاوت ، یک مربی متفاوت هستم. بنابراین باید از همه آنها تشکر کنم: من هم خوشحالم که با آنها رشد می کنم. ”

رم هنوز کجا می تواند پیشرفت کند؟

“در خیلی چیزها: از نظر رویکرد ذهنی ، می توانید آن را احساس کنید. در حال حاضر تیم از نظر دفاعی خوب عمل می کند. حتي وقتي ما به طبقه پاييني سقوط كرديم ، چون مخالفان كمي شروع به تسلط كردن كرده بودند ، از نظر سازماندهي خوب به نظر مي رسيديم.”

“ما باید فشار خود را در زمین بالاتر ارتقا دهیم. در حال حاضر تیم گاهی اوقات کمی با مشکل روبرو می شود ، شاید به این دلیل که ما بازیکنانی نداریم که به طور طبیعی دوست دارند چنین پرس کنند. از نظر طبیعت یا هر چیز دیگری ، آنها شاید ترجیح می دهند منتظر بمانند و سپس ببینند که آیا توپ به پای آنها می آید یا خیر. اما من می خواهم تیم بیشتر فشار بیاورد و بعد از اینکه دوباره توپ را پس گرفت سریع واکنش نشان دهد.”

“ما بازیکنان زیادی داریم که توپ را روی پای خود می گذارند و من دوست دارم وقتی آنها هم چنین بازیکنی ندارند ، این گونه باشند.”

“در همین حال ، هواداران باید درک کنند که ما تا به حال در سه بازی پیروز شده ایم -نه در 30 بازی. ما باید آرامش خود را حفظ کنیم. تشویق و مثبت اندیشیدن به دلیل نحوه رشد تیم و برخی ویژگیهایی که نشان می دهیم یک چیز است ، اما ما باید این آگاهی را حفظ کنیم که تیم های دیگری در لیگ ما وجود دارند که از نظر تجربه در سطح متفاوتی هستند. ، اندازه تیم ، قدرت

“اگر به نیمکت ما نگاه کنید ، چند موقعیت وجود دارد که ما تلاش می کنیم کمی با آنهایی که در بالاترین سطح هستند مطابقت داشته باشیم. من 58 ساله هستم و 998 بازی مربیگری کرده ام و قرار نیست در شوق دیگران برای گفتن چیزهایی که نباید بگویم ، غوطه ور شوم. ما خوب کار می کنیم ، اما باید دیدگاه درست را حفظ کنیم. ”

لورنزو پلگرینی امشب به شکل الهام گرفته ظاهر شد. آیا به خاطر حرف های دیروز شما بود؟

“آره. او باید فردا یا شاید فردای آن قرارداد را تمدید کند … باشگاه در کنار او در جایگاه عالی قرار دارد و او در اینجا با باشگاه در جایگاه فوق العاده ای قرار دارد. او یک منبع عالی برای ما است. او خوشحال است ، او سالها اینجا بوده است. او قطعاً به زودی قرارداد جدیدی امضا می کند.”

سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *