حافظ مسلمی 909 روز پیش
بازدید 61 بدون دیدگاه

اولین کنفرانس آبراهام

امروز جمعه تامی آبراهام در اولین کنفراس مطبوعاتی خود شرکت کرد و در زیر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سلام تامی ، به رم خوش آمدی. اولین سوال درباره تصمیم شما برای آمدن به رم است. ژوزه مورینیو در تصمیم شما برای پیوستن به باشگاه چقدر اهمیت داشت؟

“سؤال خوبی بود. خوشبختانه من قبل از آمدن به اینجا با خوزه و مشخصاً تیاگو صحبت کردم و آنها آرزوهای باشگاه را به من گفتند ، آنها از باشگاه چه می خواهند ، پروژه آنها برای باشگاه و نحوه پیشرفت باشگاه چگونه است. من شخصی هستم که خودم بسیار جاه طلب هستم. احساس می کنم می توانم به آینده باشگاه کمک کنم.من برای برنده شدن به اینجا آمدم. من فقط برای بازی و گلزنی! ، آمده ام تا آنجا که ممکن است به تیم کمک کنم و امیدوارم بتوانیم در این زمینه یک جام کسب کنیم.”

“در حال حاضر ما تمرکز خود را بر این می گذاریم که هر بازی را به گونه ای پیش ببریم. تعداد زیادی تیم خوب در لیگ کنفرانس حضور دارند ، بنابراین نمی توانیم بگوییم که فقط برنده مسابقات هستیم. اما رم تا پایان می جنگد،ما تیم خوبی داریم و معتقدیم که می توانیم در تمام راه بجنگیم. ”

در چلسی شما تحت سیستم های مختلفی بازی می کردید. آیا ترجیح می دهید به عنوان مهاجم اصلی بازی کنید یا فکر می کنید توانایی بازی در کنار مهاجم دیگری را دارید؟ به عنوان مثال ، آیا این می تواند الدور شمورودوف باشد؟

“شما می دانید که من بازیکنی هستم  در اصل مهاجم نبودم ، وینگر راست بودم. بنابراین من به بازی در موقعیت های مختلف عادت کرده ام ، به بازی با انواع مختلف بازیکنان و مهاجمان مختلف عادت کرده ام نه فقط من در خط مقدم. من می توانم این کار را انجام دهم اما تیم هر چه باشد ، هر شکلی که باشد ، بازیکنانی که او در کنار من قرار می دهد ، یا من در کنار آنها ، همیشه سعی می کنم تمام تلاشم را کنم برا برای گلزنی ، پاس گل و تاثیرگذاری در تیم.  از هر کدام خوشحالم. ”

قبل از آمدن به اینجا در مورد سری آ چه نظری داشتید؟ نظر بازیکنان انگلیسی درباره بازی های ایتالیا چیست؟

“تماشای بازی های ایتالیایی از طریق تلویزیون ، بازی با تیم های ایتالیایی در رده های سنی مختلف که در حال رشد بودند ، همیشه می دانستم که ایتالیایی ها بسیار تاکتیکی هستند. آنها به خوبی به عنوان یک تیم دفاع می کنند ، ساختار خوبی در نحوه بازی خود دارند. شکستن تیم ها و گلزنی مقابل آنها همیشه سخت است.

“چیزی که من قبلاً اینجا آموخته ام این است که همه تیم ها بسیار خوب هستند. هر تیمی خوب است. در مقایسه با لیگ برتر ، فرض کنید اگر شما در یکی از تیم های خوب قرار دارید ، صاحب توپ زیادی خواهید شد و بر تیم های کوچک تر تسلط خواهید داشت. اما در اینجا همه برابرند. همه توپ را می خواهند ، هر تیمی جمع و جور است و فرم خوبی دارد و بنابراین شما باید روشهای متفاوتی برای تجزیه تیم ها پیدا کنید.

فکر می کنم تفاوت فوتبال ایتالیا با فوتبال انگلیس در این است. ”

برای یک بازیکن جوان انگلیسی ترک بازی انگلیسی و بازی در لیگ قهرمانان و همه چیز سخت است. بنابراین ژوزه مورینیو در این ماجراجویی چقدر برای شما اهمیت دارد و فکر می کنید چگونه می توانید زیر نظر او پیشرفت کنید؟

“من می خواهم بگویم که فقط به خاطر خوزه نیست که من اینجا هستم. البته او تأثیر زیادی در چرایی حضور من داشته است ، اما من همچنین با تماشای رم از طریق تلویزیون ، در لیگ قهرمانان و سایر موارد بزرگ شده ام ، و بنابراین من مدتهاست که با باشگاه آشنا هستم. من این امتیاز را داشتم که با بازیکنانی مانند آنتونیو رودیگر و امرسون پالمیری بازی کنم که در این باشگاه نیز حضور داشته اند. رودیگر درمورد زمان حضورش در اینجا خیلی چیزهای خوب به من گفت ، به طوری که بر تصمیم من نیز تأثیر گذاشت.”

مابقی مصاحبه به زودی قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *