Kiyaniloo 861 روز پیش
بازدید 52 بدون دیدگاه

تلاش رم برای فروش پدرو

رم پس از نهایی کردن قرارداد ماتیاس وینا مدافع چپ پالمیراس،توجه خود را به خط هافبک و مهاجم معطوف خواهد کرد.با این شرایط جیالوروسی برای تقویت این دو منطقه نیازمند فروش تعدادی از بازیکنان مازاد خود است.
یکی از کارهای اصلی که باشگاه پایتخت روی آن تمرکز خواهدکرد،خارج کردن پدرو مهاجم کهنه کار اسپانیایی از لیست بازیکنان خود است.این در حالیست که مهاجم باتجربه و سابق بارسلونا و چلسی تنها یکسال است که در جمع جیالوروسی ها حضور دارد.
سرمربی خوزه مورینیو قبلا به این ملی پوش سابق اسپانیا فهمانده است که او بخشی از برنامه های وی برای رقابت‌های آینده نیست و باید به دنبال تیمی دیگر برای ادامه حرفه خود باشد.
با این حال مشکل اصلی رم این است که این اسپانیایی هنوز دو سال دیگر از قراردادش باقیمانده است و سالی به طور خالص ۳ میلیون یورو از جیالوروسی حقوق دریافت می کند و این مسئله باعث می شود که تمایل چندانی به جدایی نداشته باشد.
با این حال طبق گفته گاتزتادلواسپورت،تیاگو پینتو مدیرکل باشگاه سعی خواهدکرد قبل از هرگونه خریدی،پدرو را به فروش برساند و دستمزد او را از صورت حساب باشگاه خارج نماید.
باشگاه پایتخت نشین می خواهد از بازپرداخت کامل مبلغ دستمزد یا حتی مقداری از آن به بازیکن جلوگیری کند و تمام سعی خود را خواهد کرد تا باشگاهی را پیدا کند که مایل باشد مهاجم باتجربه را از طریق انتقال خریداری کند.

  • سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *