روی پاتریشیو دروازبان پرتقالی ولورهمپتون به آاس رم پیوست

روی پاتریشیو ۳۳ ساله اولین خرید جیالوروسی در این تابستان است.این دروازبان پرتقالی با یک قرارداد دائمی از ولورهمپتون در لیگ برتر به پایتخت ایتالیا آمد.
وی با هزینه اولیه ۱۱/۵ میلیون یورو به عضویت رم درآمد.این توافق نامه همچنین شامل چندین بند مربوط به عملکرد وی با پیراهن جیالوروسی است که براساس دستیابی به اهداف تعیین شده از طرف باشگاه و بازیکن است.
در همین حال پاتریشیو قراردادی سه ساله با رم امضا کرده است که تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴ معتبر است.
پاتریشیو پس از امضای قرارداد اظهار داشت:
“رم یک باشگاه بزرگ و یک چالش جدید است و من خوشحالم و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا به باشگاه در رسیدن به اهدافش کمک نمایم.”
“خوزه مورینیو،ما در مورد یکی از بزرگترین مربیان جهان صحبت می کنیم و من خوشحالم که قراراست با او شروع به کار کنم و همه تلاش خود را برای کمک به تیم انجام می دهم.”
پاتریشیو تا به امروز تجربه زیادی در کارنامه خود کسب کرده است:انجام ۹۷ بازی برای تیم ملی پرتقال که با آن موفق به کسب قهرمانی یورو در سال ۲۰۱۶ شد.این افتخار باعث شد تا او خود را به عنوان پردرآمدترین دروازبان وقت خود،معرفی کند.
دروازبان پرتقالی و جدید رم،کار حرفه ای خود را با تیم اسپورتینگ لیسبون آغار کرد.جایی که او همچنان دومین سازنده تاریخ است.او همچنین پس از انتقال به لیگ برتر در سال ۲۰۱۸ توانست خود را به عنوان یکی از بهترین دروازبانان لیگ برتر معرفی نماید.
تیاگو پینتو مدیرکل رم اضافه کرد:
“روی پاتریشیو موفقیت بزرگی با تیم ملی پرتقال و چندین فصل موفق در لیگ برتر با خود به ارمغان می‌آورد که در آنها کیفیت برجسته خود را معرفی می نماید.ما همانطور که از او در این باشگاه استقبال می کنیم همچنان مطمئن هستیم که بازیکنان ما از ورود دروازبانی با چنین تجربه بین المللی برای پیشرفت خود بهره مند خواهند شد.
پاتریشیو در رم پیراهن شماره یک را برتن خواهد کرد.
“روی” به پایتخت خوش آمدی.

سیدکیاوش فوادمرعشی