Kiyaniloo 879 روز پیش
بازدید 63 بدون دیدگاه

تمدید قرارداد کاپیتان پلگرینی اولویت اول رم

اگر چه پیش فصل رم از فردا شروع خواهدشد،برخی از بازیکنان اصلی این باشگاه در حال حاضر در تریگوریا حضور دارند و از هفته گذشته به صورت جداگانه تمرین می کنند.
در میان این افراد لورنزو پلگرینی است که از یک مصدومیت عضلانی که حدود یک ماه پیش برای او بوجود آمد،بهبود یافته است.
این مصدومیت او را مجبور کرد مسابقات یورو را از دست بدهد،رقابتی که این هافبک ۲۵ساله می خواست در آن شرکت کند.این حادثه تلخ،برای تیاگو پینتو موقعیتی ایجاد کرد تا زودتر برای تمدیدقرارداد کاپیتان تیم با او به مذاکره بنشیند.
به گزارش کوریره دلواسپورت،با اتمام قرارداد پلگرینی در تابستان آینده،تیاگو پینتو به جامپیرو پوکتا نماینده بازیکن اعلام کرده است که هدف و اولویت باشگاه تمدیدقرارداد کاپیتان قبل از پایان تابستان است.بنابراین تمام بازیکنان دیگر از جمله مانچینی،کریستانته،ویار،داربوئه و ورتو بحث تمدیدقراردادشان به نفع شماره ۷ جیالوروسی متوقف و به بعد از قرارداد کاپیتان تیم موکول خواهد شد.پینتو به بازیکنان اطمینان داده است که با بسته شدن بازار مذاکرات برای تمدیدقرارداد از سرگرفته خواهدشد.
در حال حاضر پلگرینی همچنان اولویت اصلی رم است و قرار است هفته آینده پینتو به همراه پوکتا تاریخی را برای تمدید رسمی قرارداد پلگرینی مشخص کنند.
کاپیتان پیش از این با مورینیو صحبت کرده است و این دو ابراز تمایل متقابل برای همکاری مشترک در آینده ای نزدیک با یکدیگر را اعلام کرده اند.

سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *