Kiyaniloo 891 روز پیش
بازدید 51 بدون دیدگاه

نیکولو زانیولو اجازه حضور در تمرینات پیش فصل را بدست آورد

مدت طولانی از آخرین بازی ستاره رم نیکولو زانیولو می گذرد.اما بالاخره روز موعود فرارسید.
تقریبا یک سال از مصدومیت دوم او که در بازی برای تیم ملی برابر هلند در استادیوم یوهان کرایف آره نا برای او اتفاق افتاد و دو سال از اولین مصدومیت جدی او،می گذرد.
بالاخره سرانجام ستاره رم بازگشت.
همانطور که در گاتزتادلواسپورت گزارش شده است،طی چند ماه گذشته ستاره جوان رم به توصیه دن فریدکن توسط دکتر کریستین فینک،متخصص جراحی تروما و آسیب شناسی ورزشی از اینسبروک تحت نظر کامل بوده است.
دکتر فینک در تمام این مدت پیشرفت نیکولو جوان را پیگیری می کرد و در تمام مدت بهبودی براهمیت عجله نکردن تاکید داشت.در حقیقت پس از مصدومیت متوالی دوم زانیولو برنامه شخصی را برای پیگیری انجام نداد.در عوض فینک وقت خود را برای او صرف کرد و به تدریج به این جوان اجازه داد تا در آرامش کارش را انجام دهد تا بتواند پا به زمین بگذارد و تمرینات پا به توپ خود را انجام دهد.
به گزارش روزنامه ایتالیایی مشخص شد که دیروز یک روز سرنوشت ساز برای این جوان ۲۱ ساله بود.ستاره رم همراه با پزشک باشگاه مانارا این بار به جای اینسبروک اتریش در تریگوریا با پرفسور فینک ملاقاتی کردند و بعد از این دیدار به طور رسمی اعلام شد که شماره ۲۲ جیالوروسی اجازه دارد در تمرینات پیش فصل تحت هدایت مورینیو شرکت کند.

  • سیدکیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *