وضعیت قرارداد دو مدافع ایتالیایی رم

مذاکرات رم و سانتون برای فسخ قرارداد
داویده سانتون با وجودی که هنوز یک سال به پایان قراردادش مانده است،می تواند تابستان با فسخ آن رم را ترک کند.
مدافع سابق اینتر یکی از چندین بازیکنی است که با توجه به عدم نیاز باشگاه به آنها،خواهان ترک پایتخت هستند.
به گزارش ایل مساجرو سانتون می خواهد رم را ترک کند.اما او فقط در صورت تبدیل شدن به بازیکن آزاد این کار را انجام می دهد که این امر نیاز به فسخ قرارداد یک ساله او دارد.
جیالوروسی باید در صورت توافق برای فسخ قرارداد،مبلغ ناچیزی به او پرداخت نماید.
سانتون ۳۰ ساله در هر فصل ۱/۵ میلیون یورو حقوق خالص دریافت می کند.او طی دو فصل گذشته فقط در ۳۲ بازی برای رم حضور داشته است.
اگر او در نهایت پایتخت ایتالیا را ترک کندمدت زیادی بدون تیم نخواهد ماند زیرا باشگاه‌هایی مثل لوریانت،بشیکتاش و سمپدوریا برای حضور او در تیمشان ابرازعلاقه کرده اند.

رم و رد پیشنهاد رئال مادرید برای اسپیناتزولا
لئوناردواسپیناتزولا بازیکن رم به لطف عملکرد درخشان در یورو ۲۰۲۰ توجه باشگاه‌های غیر ایتالیایی را به خود جلب کرده است.
این دفاع کناری ۲۸ساله یکی از بازیکنان برجسته روبرتو مانچینی در دو دیدار ابتدایی یورو برابر ترکیه و سوئیس بود،دو دیداری که با برتری ۳بر۰ چکمه پوشان به پایان رسید و مدافع کناری جیالوروسی در دیدار اول یعنی دیدار با ترکیه،به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.
طبق گزارش کوریره دلواسپورت چندین باشگاه از جمله رئال مادرید در مورد بازیکن سابق آتالانتا،پرس و جو کرده اند.
غول اسپانیا با داویده لیپی نماینده اسپیناتزولا دیدار کرد و پیشنهاد خرید مدافع ایتالیا در مقابل دائمی شدن قرارداد بورخامایورال با رم را مطرح کرد.
با این حال در این جلسه هیچ نماینده یا مدیراجرایی از رم حضور نداشتند زیرا جیالوروسی به همه علاقمندان به این بازیکن اعلام کرده است که قصد فروش مدافع ملی پوش خود را ندارد.
دن و رایان فریدکن مالکان رم، اسپیناتزولا را در بین بازیکنان موثر و مهم تیم قرارداده اند که تحت هیچ عنوان فروخته نخواهدشد.

سیدکیاوش فوادمرعشی