Kiyaniloo 927 روز پیش
بازدید 50 بدون دیدگاه

۱۰ امار از تساوی در آخرین بازی فصل

۱۰ آمار از تساوی ۲بر۲ برابر اسپتزیا در آخرین هفته فصل انتخاب کردیم.جالوروسی با این تساوی به لیگ کنفرانس یوفا در اروپا ،فصل۲۰۲۲-۲۰۲۱ راه یافت.
۴”:
هنریک میخیتاریان برای چهارمین بازی متوالی در سری آ موفق به گلزنی شد.قبل آن ادین ژکو در سال ۲۰۱۷در پنج بازی لیگ موفق به انجام این کار شده بود.
۷”:
گل تساوی دیرهنگام هنریک میخیتاریان امتیازات لازم رم برای حفظ جایگاه هفتم بدست آورد و باعث حضور رم در لیگ کنفرانس فصل آینده شد.
۸”:
حضور رم در کنفرانس یوفا در فصل آینده به معنی این است که جیالوروسی برای هشتمین بار پیاپی در رقابت‌های اروپا حضور می یابد.
۱۱”:
این دو تیم در دو دیدار خود در لیگ امسال ۱۱ گل ردو بدل کرده اند.بازی رفت در هفته ۱۹ با نتیجه ۴بر۳ به سود رم به پایان رسیده بود.
۲۳”:
گل هنریک میخیتاریان ۱۳ امین گل فصل او در سری آ بود.این به معنی این است که این بازیکن ارمنی در ۲۳گل رم در لیگ تاثیر مستقیم داشته است.۱۳گل و ۱۰پاس گل.
۳۶”:
تساوی رم باعث شد که شکست ناپذیری رم در مقابل تیم‌های تازه صعود کرده به سری آ به عدد ۳۶بازی برسد.
۴۲”:
استفان الشعراوی در این دیدار ۴۲امین گل خود برای رم در تمام رقابتهارا به ثمررساند که از این تعداد۳۵گل در سری آ بوده است.البته این اولین گل او در این فصل سری آ بود.اخرین گل این ملی پوش ایتالیایی در این رقابت‌ها در ماه مه ۲۰۱۹ برابر جنوا بوده است.
۱۰۱”:
پائولوفونسکا با کسب ۵۳پیروزی،۲۰تساوی و ۲۸باخت در ۱۰۱ بازی به عنوان مربی به کار خود پایان داد.
۱۹۳”:
جیالوروسی با مربیگری پائولو فونسکا ۱۹۳گل یعنی میانگین ۱/۹۱ گل در هر دیدار به ثمررسانده است.فقط لوچیانو اسپالتی با ۱/۹۶ و زدنیک زمان با ۱/۹۵ رکورد گل زده بهتری دارند.
۱۹۹”:
ورود نیمه دوم خاویرپاستوره باعث شد این آرژانتینی ۹۹امین بازی خود در رده های برتر ایتالیا انجام دهد در حالیکه ادین ژکو ۱۹۹ بازی خود را در سری آ برای رم انجام داد.

کیاوش فوادمرعشی

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *