حافظ مسلمی 924 روز پیش
بازدید 46 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا بعد جدال اسپتزیا

جالوروسی با کسب تساوی مقابل اسپتزیا و گل بیشتر نسبت به ساسولو و کسب جایگاه هفتمی، حضور در لیگ کنفرانس یوفا در فصل آینده را کسب کردند.

در زیر مصاحبه پائولو فونسکا بعد از این مسابقه قرار گرفته ست.

“در نیمه اول ما زیاد خوب و تهاجمی نبودیم. تیم بسیار منفعل بود و ما به مشکل خورده بودیم. در نیمه دوم نگرش و  جسارت خود را تغییر دادیم ، دو گل به ثمر رساندیم و به حداقل هدف خود رسیدیم. ”

” تیم همان مشکلی را داشت که قبلاً دیده بودیم. درک چگونگی اتفاقات خاص دشوار است اما من فکر می کنم که در زمان استراحت بازیکنان حداقل متوجه شدند که بیش از هر چیز ، نگرش لازم برای تغییر مهم ست.سرعت حرکت توپ نیز باید تغییر کند. این تیم می توانست موفقیت های بیشتری کسب کند. ”

این عدم تمرکز در بازی های مهم را چگونه توضیح می دهید؟

“توضیح آن آسان نیست. ما با این اعتقاد که به پیروزی در این بازی نیاز داریم به اینجا آمدیم. ما به خوبی برای آن آماده شدیم ، بنابراین دشوار است که واقعا نحوه بازی در نیمه اول بازی را توضیح دهیم. بازیکنان پس از اینکه متحمل رنج شدند ، واکنش نشان دادند ، همانطور که در بسیاری از بازی ها اتفاق افتاده است. اما وقتی رنج می کشید، وقتی عقب می روید ، تغییر کسب امتیاز دشوار است. برای من ، بیش از هر چیز این یک مسئله ذهنی است  که باید تغییر کند. ”

تمرکز در طول 90 دقیقه !؟

“همانطور که قبلاً گفتم ، توضیح آن دشوار است. ما روی این موضوع بسیار کار کرده ایم. قبل از بازی ، من با بازیکنان در مورد اهمیت این بازی برای رم ، برای بازیکنانی که باقی خواهند ماند صحبت کردم ، اما با این وجود نگرش در نیمه اول درست نبود. ما فکر کردیم که ، با اطمینان از این که اسپتزیا برنده نخواهد شد.اما اینطور نبود ، در ایتالیا هر بازی سخت است و شما همیشه باید بسیار متمرکز باشید.”

“در بین نیمه وقت با بازیکنان صحبت کردیم و من توضیح دادم که این نگرش مناسب رم نیست. آنها این را فهمیدند و تغییرات لازم را ایجاد کردند. اما در بازی های دیگر نیز این اتفاق افتاده است. توضیح این جنبه ذهنی دشوار است.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *