Kiyaniloo 939 روز پیش
بازدید 50 بدون دیدگاه

تئامل فریدکن ها با مورینیو

رم در حال برنامه ریزی برای ساختن بهترین تیم ممکن،برای آینده است.به همین دلیل فریدکن ها در لندن به سر می برند تا تجارت خود را برای این باشگاه و بیش از هر چیز مستقیما با خوزه مورینیو همفکری بیشتری داشته باشند.
در حقیقت مربی پرتقالی منتظر فرود در پایتخت،در حال ساخت رم خود از راه دور است.به همین دلیل دربی فردا می توانند همچون فونسکا،آخرین دربی بعضی از بازیکنان نیز باشد.
یکی از این بازیکنان دانیل فوزاتو که علیرغم رشدی که در اواخر این فصل داشته و در ترکیب اصلی قرارگرفته،به صورت قرضی تیم را ترک خواهد کرد.
در خط دفاع برونو پرز نیز با پایان یافتن قراردادش از رم خواهد رفت.رینولدز نیز ممکن است برای تجربه بیشتر به تیم دیگری قرض داده شود.
خط حمله نیز با تردیدهایی مواجه است.ژکو دوست دارد بماند،اما باشگاه مطمئن است می خواهد مایورال را حفظ کند و یک مهاجم دیگر برای آینده به خدمت بگیرد.میخیتاریان این فصل بهترین بوده است،اما هرگز با مورینیو رابطه خوبی نداشته است.پدرو نیز در صورت دریافت پیشنهاد خوب فروخته خواهد شد،چون با توجه به حضور جوانانی مانند زانیولو،کارلس پرز،الشعراوی و بازگشت کلایورت و چنگیز مطمئنا جایی در ترکیب نخواهد داشت.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *