۱۰ عدد از شکست رم برابر اینتر

۱۰ عدد ازشکست ۳بر۱ برابر اینتر در سن سیرو را انتخاب کردیم.در شبی که جالوروسی علیرغم برتری در نیمه دوم و خلق موقعیتهای فراوان موفق نشد گلی به ثمر برساند و این نتیجه را تغییر دهد.
این دیدار چهارمین بازی متوالی بود که داربوئه در ترکیب حضور داشت.
۱”:
روز چهارشنبه آنتونیو کونته در حالیکه برای صدمین بار روی نیمکت اینتر می نشست،اولین پیروزی خود برابر رم با مربیگری پائولوفونسکا را بدست آورد.
۲”:
پائولو فونسکا ۲ بازیکن سابق اینتر را در خود داشت.داویده سانتون که در ترکیب حضور داشت که تا اینجا در تمام مسابقات ۵۱بار پیراهن جالوروسی را بر تن داشته است که ۴۰بازی آن در سری آ بوده است.
بازیکن دوم خوان خسوس که روی نیمکت حضور داشت.
۳”:
دانیل فوزاتو در این دیدار برای سومین بار متوالی در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ درون دروازه قرار گرفت و از دروازه جالوروسی محافظت می کرد.
۶”:
نتیجه بدست آمده در این دیدار باعث شد شش تساوی پی در پی دو تیم در سری آ خاتمه یابد.
۹”:
همچنین چهارشنبه شب به نه برد بازی رم در لیگ پرداخته می شود.
۱۱”:
آبریما داربوئه که اولین بازی حرفه ای خود را مقابل سامپدوریا در تاریخ ۲مه انجام داده است،اکنون ۴بازی در ۱۱ روز برای جالوروسی به میدان رفته است.
۱۴”:
شوت ادین ژکو که به تیرک دروازه برخورد کرد،چهاردهمین برخورد توپ بازیکنان رم به تیرک دروازه در این فصل بود.
۲۱”:
گل هنریک میخیتاریان در این دیدار آمار درخشان تاثیرگذاری او در گلهای رم را به ۲۱ رساند(۱۱گل و ۱۰پاس گل)
۳۷۷”:
لاتارومارتینز با زدن ۳۶امین گل خود در سری آ بعد از ۳۷۷ دقیقه به ثمر رساند.او هرگز نتوانسته بود دروازه جالوروسی را باز کند که این کمترین آمار او در برابر تیمهای بالای جدول سری آ است.
۲۰۱۵”:
این اولین شکست رم در چوزه په مه آتزا از سال ۲۰۱۵ بود که رکورد آنها از ان زمان در ۵بازی،یک پیروزی،سه تساوی و یک شکست می باشد.