۱۰ آمار به جا مانده از پیروزی پر گل برابر کروتونه

۱۰عدد از پیروزی ۵بر۰ رم مقابل کروتونه در استادیوم المپیکو در روز یکشنبه در حالیکه هنریک میخیتاریان با دو پاس گل و یک گل نقش اصلی را در این پیروزی ایفا کرد.
۰”:
در شکست کروتونه،دانیل فوزاتو اولین کلین شیت در حرفه خود را ثبت کرد.
۱”:
آبریما داربوئه برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار گرفت در حالیکه ادواردو بوو و نیکولا زالوسکی برای اولین بار در سری آ حضور پیدا کردند.
۲”:
بورخا مایورال در دو مسابقه از سه بازی خود در المپیکو گلزنی کرده است.
۵”:
تیم پائولو فونسکا در بازی خانگی خود شکست نداشته است(۳پیروزی و ۲تساوی) در حالیکه آنها برای اولین بار بعد از ژوئیه ۲۰۲۰ که اسپال را با نتیجه ۶بر۱ شکست داده بودند،با اختلاف ۵گل پیروز شدند.
۶”:
این ششمین دیدار دو تیم در سری آ بود که جالوروسی در تمام آنها پیروز شده است و کروتونه در این دیدارها یکبار گلزنی کرده است.
۹”:
پاس گل میخیتاریان به گل اول مایورال در این دیدار نهمین پاس گل او به نهمین گل مابورال در این فصل سری آ بود در حالیکه دومین پاس گل این ارمنی برای گل دوم پلگرینی،دهمین پاس گل او در ایم فصل که بیشتر از هر بازیکن لیگ.
۱۰”:
میخیتاریان با زدن چهارمین گل خود در این دیدار،دهمین گل خود در این فصل سری آ را به ثمررساند و بعد از یازده بازی موفق به زدن گل شد.
گل اول مایورال نیز باعث شد او در سری آ ۱۰گله شود او در این دیدار ۱۱امین گل خود در سری آ را نیز به ثمر رساند.کاپیتان پلگرینی نیز در این دیدار دهمین و یازدهمین گل این فصل خود در تمام مسابقات به ثمر رساند.کاپیتان در ۲۰گل رم تاثیر داشته است(۱۱گل و ۹پاس گل)
۴۰”:
جالوروسی در این دیدار در ۱۸ مسابقه خانگی ۴۰گل به ثمر رسانده است که از این بابت فقط تیمهای آتالانتا با ۴۷گل،اینتر با ۴۵گل و ناپلی با ۴۴گل موفق تر بوده اند.
۱۵۰”:
این دیدار ۱۵۰امین حضور کاپیتان پلگرینی در تمام مسابقات با پیراهن جالوروسی بود در حالیکه داویده سانتون برای پنجاهمین بار با پیراهن رم در تمام مسابقات به میدان رفته است.
۲۰۰۰”:
رم برای اولین بار در یک مسابقه با سه بازیکن که پس از ۱/۱/۲۰۰۰ متولد شده اند،استفاده کرده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.