مصاحبه داربوئه بعد از برد یونایتد

بعد از برد سه بر دو رم مقابل منچستر در المپیکو،ابریما داربوئه بازیکن 19 ساله تیم آکادمی رم، یکی از خوب های جالوروسی بود.به گزارش سایت رسمی باشگاه،او بعد از مسابقه مصاحبه ای انجام داد که بخشی از صحبت های او در زیر قرارگرفته ست.

البته گفتنی ست ،چند سال پیش داربوئه از کشور خود گامبیا به عنوان پناهنده انفرادی به ایتالیا سفر کرد و حضور در یک نیمه نهایی اروپا به یک داستان باور نکردنی اضافه کرد.

“من فکر می کنم همه کمی از داستان من می دانند.”

“اوقات بسیار غیرمعمولی داشته ام. درست است که برای رسیدن به اینجا مجبور شدم یک سفر طولانی را بگذرانم ، که کمی سخت بود. من اما از آنجا که اینجا [در ایتالیا] هستم زندگی من تغییر کرده است. ”

وی افزود: “وقتی می آمدم عصبی بودم. چهار پنج سال پیش من در آفریقا بودم و بازیکنان را از طریق تلویزیون تماشا می کردم – و امروز در آنجا بودم که با برخی از آنها بازی می کردم. بنابراین ، من از این موضوع بسیار هیجان زده شدم.

“فکر نمی کنم هنوز کاری انجام داده باشم ، فکر می کنم هنوز یک راه طولانی مانده ام. من سعی می کنم تا جایی که می توانم بهترین تمرین را انجام دهم و هر کاری از دستم بر می آید برای کمک به تیم انجام می دهم. ”

داربوئه آنچه را که پائولو فونسکا و هم تیمی اش هنگام آماده شدن برای حضور به او گفته بودند ، فاش کرد.

“آنها به من گفتند  نگاه کن ، آرام باش ، هر کاری از دستت برمی آید انجام دهی ، تو یک بازیکن عالی هستی بنابراین سعی نکن همه چیز را تحمیل کنی.من آنچه مربی به من گفت انجام دادم. هم تیمی های من واقعاً به من کمک کردند ، من سعی کردم به آنها کمک کنم ، بنابراین خوشحالم.

“ما برنده شدیم ، بله ، اما همانطور که همه ما می دانیم ما متأسفانه واجد شرایط نبودیم.بنابراین همه ما از این امر ناامید هستیم. اما من از خودم راضی هستم و از هم تیمی ام نیکولا زالوسکی نیز راضی هستم ، زیرا او وارد زمین شد و همچنین گلزنی کرد. ”

سپس هافبک اطمینان حاصل کرد که از همه کسانی که او را به این مرحله رسانده اند تشکر می کند.

وی گفت: “من می خواهم از مربیان ، پائولو فونسكا و سرمربی تیم  پریماورا آلبرتو ده روسی  و در واقع از همه کسانی كه از زمان حضور من در اینجا مربیگری كرده اند تشكر كنم.”

“من چیزهای زیادی را که قبلاً نمی دانستم از آنها یاد گرفته ام ، بنابراین اگر الان جایی هستم که هستم به دلیل مربی و کادرفنی است. من می خواهم از همه آنها تشکر کنم.”