Kiyaniloo 944 روز پیش
بازدید 65 بدون دیدگاه

مورینیو وانتخاب بازیکنان آینده رم

امشب برابر یونایتد مورینیو تیم آینده خود را آنالیز خواهد کرد.
مورینیو رم را از نزدیک دنبال خواهد کرد تا بررسیهای خود را هم از نظر جسمی و هم از نظر تاکتیکی انجام دهد.
اوگو ترانی از ایل مساجرو می نویسد،مدافعان تحت نظر هستند.او فقط اسمالینگ را می شناسد.او در حال بررسی کومبولا است و نگاه ویژه ای به ایبانز و مانچینی دارد.
واضح است که ژکو که یک مهاجم میانی است ولی آینده اش چندان مشخص نیست.
مورینیو نگاه ویژه و خاصی به کاپیتان پلگرینی دارد.اما برای نقش او هنوز تصمیمی نگرفته است.کاپیتان می تواند در نقش یک وینگر و یا در پست یک هافبک تهاجمی بکار گرفته شود.همان نقشهایی که در تیم فونسکا یا در تیم ملی زیرنظر مانچینی بازی می کند،به کار گرفته شود.
فریدکن با انتخاب آقای خاص به عنوان مربی فصل آینده و انتخاب یک اسپانسر جدید،می خواهد قدرت جدیدی هم در میدان وهم خارج از آن ایجاد کند.
شرکت gestifute که کارهای نقل و انتقالاتی پینتو را در بنفیکا انجام می داد قرار است در کنار یک مدیر برنامه معروف و قدرتمند یعنی ژورژ مندس با فریدکن و پینتو در این راه همکاری کنند.
دروازبان اصلی تغییر خواهد کرد.موسو ،کراگنو و گولینی همچنان زیر نظر هستند.روی پاتریشیو از ولورهمپتون و خوزه سا از المپیاکوس که تحت قرارداد شرکت gestifute هستند را نیز می توان کاندید این پست دانست.
دایر مدافع تاتنهام که زیر نظر مورینیو کار کرده و آکه مدافع چلسی از گزینه های تقویت دفاع میانی تیم هستند.
مدافعان کناری فقط اسپیناتزولا و کارسدروپ جایگاه مطمئنی دارند.مورینیو با سانتون کار کرده اما تضمین نمی کند و برونو پرز نیز رفتنی است.پس برای تقویت این پست سمدو از ولورهمپتون و پریرا از لستر می توانند از گزینه ها باشند.
اما تلاش باید در خط هافبک انجام شود.اولین انتخاب رناتو سانچز از لیل و امیل هوییبرگ از تانتهام است.در این فهرست سایترز از لایپزیک و ماتیچ از یونایتد نیز قراردارند.سران رم برای هافبک تهاجمی علاوه بر ماتا بازیکن آزاد یونایتد به ایسکو از رئال و کارلوس ویسینیوس از تاتنهام نیز علاقه نشان می دهند.
بدون توجه به آینده ژکو اوندر،کلایورت و فلورنتزی باز خواهند گشت چون ظاهرا مرد پرتقالی به آنها علاقمند است.البته کاپیتان سابق باید او را متقاعد کند ولی دو نفر دیگر باقی می مانند.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *