پایان راه فونسکا در رم

باشگاه رم در بیانیه ای رسمی تایید کرد  پائولو فونسکا در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

دان فریدکین ، رئیس باشگاه  در مصاحبه ای گفت: “ما به نمایندگی از همه در باشگاه، ، می خواهیم از پائولو فونسکا برای زحمت و رهبری خود در طی دو سال گذاشته تشکر کنیم.”

“پائولو تیم را از طریق بسیاری از چالش ها ، از جمله همه گیری کوید و تغییر مالکیت ، هدایت کرد و این کار را با یکپارچگی فداکارانه و شخصیت عالی انجام داد.

“ما برای او در آینده برای کارهایش آرزوی بهترین ها را داریم و می دانیم که هر کجا که برود یک سرمایه بزرگ خواهد بود.”

تیاگو پینتو ، مدیر کل باشگاه (فوتبال) ، افزود: “من می خواهم از پائولو برای همه کارهایی که در دو فصل گذشته در این باشگاه انجام داد ، تشکر کنم.”

“حتی اگر نتایج همیشه در زمین نبوده باشد ، ما می دانیم که او بسیاری از عناصر مثبت را که به پیشرفت ما کمک می کنند – مانند بسیاری از بازیکنان با استعداد و جوان که آنها را تشویق و بهبود داده است و پیشرفت ما در اروپا لیگ این فصل!

“ما در حال ساخت راهی برای موفقیت در رم هستیم و پائولو نقش مهمی در آن داشته است.”

فونسکا در تابستان 2019 با جیالوروسی قرارداد دو ساله امضا کرد و از شاختار دونتسک – باشگاه اوکراینی پیوست که در هر سه فصل با آنها قهرمان لیگ و دو جام شد.

پائولو فونسکا گفت: “طی این دو سال گذشته ما چندین پستی و بلندی را تجربه کرده ایم ، اما من همیشه تمام تلاش خود را برای این باشگاه و این شهر داده ام – شهری که همیشه از آن استقبال کرده است.”

“من می خواهم از هواداران رم ، همه کسانی که در تریگوریا با آنها کار کرده ایم ، بازیکنان و همه کسانی که در این سفر به ما کمک کرده اند – به ویژه دن و رایان فریدکین ، برای حمایت مداوم آنها از زمان ورودشان تشکر می کنم ، و تیاگو پینتو ، یک حرفه ای باورنکردنی ، که آرزو می کنم با ادامه کارش در این باشگاه ، بهترین ها را داشته باشد.

“ما در این فصل هنوز بازی های بسیار مهمی پیش رو داریم که می خواهیم آنها را ببریم و برای این کار همه تلاش خود را خواهیم کرد.”

پائولو و کادر مربیگری او تا پایان رقابت های فعلی به هدایت تیم اول ادامه می دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.