حافظ مسلمی 945 روز پیش
بازدید 40 بدون دیدگاه

پایان راه فونسکا در رم

باشگاه رم در بیانیه ای رسمی تایید کرد  پائولو فونسکا در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

دان فریدکین ، رئیس باشگاه  در مصاحبه ای گفت: “ما به نمایندگی از همه در باشگاه، ، می خواهیم از پائولو فونسکا برای زحمت و رهبری خود در طی دو سال گذاشته تشکر کنیم.”

“پائولو تیم را از طریق بسیاری از چالش ها ، از جمله همه گیری کوید و تغییر مالکیت ، هدایت کرد و این کار را با یکپارچگی فداکارانه و شخصیت عالی انجام داد.

“ما برای او در آینده برای کارهایش آرزوی بهترین ها را داریم و می دانیم که هر کجا که برود یک سرمایه بزرگ خواهد بود.”

تیاگو پینتو ، مدیر کل باشگاه (فوتبال) ، افزود: “من می خواهم از پائولو برای همه کارهایی که در دو فصل گذشته در این باشگاه انجام داد ، تشکر کنم.”

“حتی اگر نتایج همیشه در زمین نبوده باشد ، ما می دانیم که او بسیاری از عناصر مثبت را که به پیشرفت ما کمک می کنند – مانند بسیاری از بازیکنان با استعداد و جوان که آنها را تشویق و بهبود داده است و پیشرفت ما در اروپا لیگ این فصل!

“ما در حال ساخت راهی برای موفقیت در رم هستیم و پائولو نقش مهمی در آن داشته است.”

فونسکا در تابستان 2019 با جیالوروسی قرارداد دو ساله امضا کرد و از شاختار دونتسک – باشگاه اوکراینی پیوست که در هر سه فصل با آنها قهرمان لیگ و دو جام شد.

پائولو فونسکا گفت: “طی این دو سال گذشته ما چندین پستی و بلندی را تجربه کرده ایم ، اما من همیشه تمام تلاش خود را برای این باشگاه و این شهر داده ام – شهری که همیشه از آن استقبال کرده است.”

“من می خواهم از هواداران رم ، همه کسانی که در تریگوریا با آنها کار کرده ایم ، بازیکنان و همه کسانی که در این سفر به ما کمک کرده اند – به ویژه دن و رایان فریدکین ، برای حمایت مداوم آنها از زمان ورودشان تشکر می کنم ، و تیاگو پینتو ، یک حرفه ای باورنکردنی ، که آرزو می کنم با ادامه کارش در این باشگاه ، بهترین ها را داشته باشد.

“ما در این فصل هنوز بازی های بسیار مهمی پیش رو داریم که می خواهیم آنها را ببریم و برای این کار همه تلاش خود را خواهیم کرد.”

پائولو و کادر مربیگری او تا پایان رقابت های فعلی به هدایت تیم اول ادامه می دهند.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *