رسمی؛مورینیو سرمربی فصل آینده انتخاب شد !!

باشگاه آ اس رم بسیار خشنود است که اعلام کند که با ژوزه مورینیو برای قبولی هدایت این تیم به توافق رسیده است.مورینیو قراردادی سه ساله را پذیرفته که تا 30 ژوئن 2024 معتبر است.

او شغلش را از ابتدای♥ فصل 2021-22 شروع خواهد کرددن فردریکن مدیریت باشگاه و رایان فردریکن معاونت باشگاه گفتند: ما بسیار خوشحالیم و به ژوزه مورینیو برای ورود به خانواد رم خوش آمد میگوییم.

انتصاب ژوزه مورینیو قدمی بلند برای ساخت یک فرهنگ پیروزمندانه و بلندبالا مداوم برای باشگاه است.

مورینیو 58 ساله یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ است که تا به امروز 25 جام مهم در کارنماه خود دارد.

باشگاه هایی که او در گذشته رهبری کرده است: پروتو، چلسی، اینترمیلان،رئال مادرید،منچستریونایتد و تاتنهام بوده است.مورینیو گفت: از خانواده فردریکن برای انتخاب من برای هدایت این باشگاه بزرگ و بابت نگرششان متشکرم.

بعد از ملاقات با مالک و تیاگو پینتو من به سرعت وسعت خواسته های آن ها برای رم را درک کردم. این همان انگیزه ای بود که همواره مرا به جلو می برد و من می خواهم به همراهشان یک پروژه پیروز در آینده بسازم.

اشتیاق باورنکردنی هواداران رم مرا متقاعد کرد که این شغل را بپذیرم و نمی توانم صبر کنم تا فصل آینده شروع کنم.

“در ضمن ، من برای پائولو فونسکا بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم رسانه ها قدر بدانند که من فقط در زمان مناسب بیشتر صحبت خواهم کرد. داژه روما! ”

مورینیو یکی از سه مدیری است که تا به امروز موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان یوفا با دو باشگاه مختلف شده است و این کار را در لیگ اروپا یوفا نیز تکرار کرده است.

او سه بار قهرمان لیگ برتر است (با چلسی در سال های 2005 ، 2006 و 2015)

تیاگو پینتو ، مدیر کل رم (فوتبال) گفت: “وقتی خوزه در دسترس قرار گرفت ، ما بلافاصله فرصتی پیدا کردیم که با یکی از بزرگترین مدیران در همه زمان ها صحبت کنیم.”

“ما از اشتیاق خوزه برای پیروزی و اشتیاق او به بازی منصرف شدیم: مهم نیست که چقدر جام بدست آورده باشد ، تمرکز اصلی او همیشه بر روی جام بعدی است. او از دانش ، تجربه و رهبری برای رقابت در همه سطوح برخوردار است.

“ما می دانیم که برای ساختن یک پروژه ورزشی موفق ، زمان ، صبر و افراد مناسب در موقعیت های مناسب لازم است. ما بسیار مطمئن هستیم که خوزه برای آینده فوری و بلند مدت ما بهترین مربی برای پروژه ما خواهد بود.

“همراه با چشم انداز و جاه طلبی و دن و رایان، آ.اس رم جدید خواهیم ساخت.”