مصاحبه پلگرینی بعد از باخت به یونایتد

به گزارش سایت رسمی رم،لورنزو پلگرینی بعد از شکست بد مقابل منچستر مصاحبه ای انجام داد که صحبت های او در یر قرار گرفته ست.

پلگرینی گفت: “من تیم را مقصر نمی دانم.”

“ما در نیمه اول واقعاً خوب بازی کردیم ، اما بعد از نیمه،نمی دانم چه اتفاقی افتاد. گفتن چیزی در حال حاضر دشوار است.”

“می توانم به هواداران بگویم که در بازی برگشت هر آنچه در توان داریم را خواهیم کرد. ما برای این بازی آماده شدیم مثل اینکه مسابقه زندگی ما بود. و ما کاملاً این کار را برای بازی برگشت دوباره انجام خواهیم داد.”

“تا اینکه داور هفته بعد سه بار آن سوت را زد ، ما به جنگ ادامه خواهیم داد.”

از مصدومیت ها  که مانع انجام تعویض های نیمه دوم رم شد – تا تصمیم مشکوک به پنالتی در نیمه دوم برای یونایتد ، جالوروسی ها خوش شانس زیادی در شب نداشتند.

پلگرینی افزود: “در پایان نیمه اول به خود گفتیم كه باید تا پایان جنگ را ادامه دهیم ،ما حتی اگر بازی در اینجا هرگز آسان نباشد ، كار خوبی داشتیم.”

“اما پس از آن چیزهای زیادی اتفاق افتاد ، عبور از آن پیچیده است.”

وی گفت: “ارزیابی هایی که می توانید فقط وقتی تمام شد انجام دهید. ما هنوز از لیگ اروپا خارج نشده ایم. ما می دانیم که بازگشت سخت خواهد بود ، اما تلاش خواهیم کرد. ”

“هنگامی که عقب می روید و سعی می کنید شرایط را به دست بیاورید ، کافی است که دو یا سه چیز در مقابل شما قرار بگیرند و یک بازی می تواند به این شکل تمام شود.”

“واضح است که ما اشتباهاتی انجام داده ایم ، باید به رم برگردیم و بازی را تماشا کنیم. شما نمی توانید نیمه دوم آن را داشته باشید ، جایی که همه خوبی هایی را که در نیمه اول مدیریت کردیم دور انداختیم.

“از نیمه دوم چیزی برای برداشت وجود ندارد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.