مصاحبه فونسکا بعد شکست مقابل یونایتد

یک شکست فاجعه بار دیگر در کارنامه رم فونسکا ! بعد از فاجعه مقابل منچستر،پائولو فونسکا مصاحبه ای انجام داد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

این شکست را چگونه ارزیابی می کنید؟

“واضح است که این شکست سخت است. ما در نیمه اول خوب کار کردیم ، اما متأسفانه برای نیمه دوم در زمین خوب نبودم، سه بازیکن را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و بنابراین دیگر نمی توانستیم تعویض کنیم. بعداً آمادو دیاوارا و کریس اسمالینگ با هم درگیر بودند. بنابراین نیمه دوم واقعاً سختی برای ما بود. ”

آیا نیمه دوم مانند آن قابل بخشش نیست؟

“بعد از چنین عملکردی در نیمه اول ، دشوار است توضیح دهید که چرا تیم بدون همان تهاجم دوباره حضور پیدا کرد ، فضای زیادی را از دست داد و مقدار زیادی ضرب کرد. وقتی منچستر یونایتد سومین گل خود را به ثمر رساند ، ما نتوانستیم قدرت ذهنی خود را پیدا کنیم و دوباره روی پا بایستیم. اما بازی در برابر تیمی مانند یونایتد آسان نیست ، به ویژه هنگامی که نمی توانید تغییری ایجاد کنید. ”

آیا این باخت تمام کارهای دیگری را که در این فصل در لیگ اروپا انجام داده اید پاک می کند؟

“رسیدن به نیمه نهایی یک امتیاز بزرگ است و عملکرد نیمه اول نشان می دهد که تیم می تواند با هر کسی مبارزه کند،اما در نیمه دوم همه چیز را اشتباه گرفتیم.”

منظورت از این حرف چیست؟

“این یک مسئله تاکتیکی نبود. ما برای بازی خوب آماده شدیم و نشان دادیم که در نیمه اول – موقعیت های زیادی به منچستر ندادیم. بازیکنان انتخاب های درستی داشتند. اما ما در مراحل اولیه بازی بازیکنان مهمی را از دست دادیم و بعد از آن قدرت ذهنی لازم برای ادامه جنگ در نیمه دوم را نداشتیم. ”

آیا در آن نیمه دوم نمی توانستید دفاع عمیق تری انجام دهید؟

“ما سعی کردیم – اما وقتی توپ را در اختیار دارید ، باید سعی کنید حمله کنید. ما نمی توانستیم پس از گل سوم یونایتد عقب برویم و بدون اینکه بتوانیم تعویض کنیم خیلی سخت شد. ”

“من همیشه اولین شخص مسئول هستم. در هر لحظه نمی خواهم بهانه بیاورم. من فقط آنچه را که در طول بازی اتفاق افتاده است ، تجزیه و تحلیل می کنم. من از مسئولیت خود دور نخواهم شد. ”

فکر می کنید با رم به پایان وقت خود می رسید؟

“اجازه بدید ببینم. در حال حاضر وقت آن نیست که در این مورد صحبت کنیم ، باید تعادل خود را حفظ کنیم. ”

قبل از بازی برگشت به بازیکنان چه خواهید گفت؟

“سخت است بدانیم ، ما در حال حاضر حتی نمی دانیم چه بازیکنانی را برای بازی بعدی در دسترس خواهیم داشت. در حال حاضر آنچه مهم است این است که مطمئن شویم می توانیم برای مسابقه بعدی هرچه بیشتر بازیکن داشته باشیم. این چیزی است که من الان نگران آن هستم. “