Kiyaniloo 961 روز پیش
بازدید 37 بدون دیدگاه

۱۰ عدد به جامانده از شب صعود رم به نیمه نهایی لیگ اروپا

روزپنجشنبه تساوی ۱بر۱ رم با آژاکس در استادیوم المپیکو،نتیجه ای که باعث می شود جالوروسی ها به نیمه نهایی لیگ اروپا صعودکنند.
۱”:
رم برای اولین بار از زمان تغییرنام این رقابتها به لیگ اروپا از فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰،جایگاه خود را در میان چهارتیم برتر اروپا رزرو کرده است.
۴”:
چهارمین گل ادین ژکو در لیگ اروپا در این دوره از رقابتها به چهارمین بازی بدون گل خاتمه داد.زیرا او در پیروزی ۳بر۱ برابر براگا ۳۲نهایی این رقابتها دروازه حریف را باز کرده بود.
۶”:
جالوروسی از ۶بازی خود در المپیکو،۴پیروزی و ۲تساوی کسب کرده است یعنی در ۶مسابقه خود در المپیکو شکست نخورده است.
۷”:
این هفتمین دیدار رم در مقابل یک حریف هلندی بود،که حاصل آن ۲پیروزی،۳تساوی و ۲شکست بوده است.جالوروسی در رم هرگز برابر حریف هلندی شکست نخورده است(۱پیروزی و ۳تساوی).
۱۱”:
شاگردان پائولوفونسکا در ۱۱بازی از ۱۲بازی خود در لیگ اروپا موفق به گلزنی شده اند.تنها دیدار بدون گل زده آنها به تساوی ۰بر۰ برابر زسکاصوفیه در اکتبر سال گذشته بوده است.
۱۲”:
رم در این فصل در۱۲مسابقه خود در لیگ اروپا تنها یک باخت تجربه کرده است و از ۱۰بازی اخیر خود،۸دیدار را با پیروزی پشت سرگذاشته است.
۱۷”:
رم پس از برتری در المپیکو،به نسبت ۱۷بازی قبلی خود در لیگ اروپا پیشرفت داشته است.
۳۰”:
گل تساوی ادین ژکو در این دیدار، ۳۰امین گل اروپایی او با لباس جالوروسی بوده است.
۲۰۱۷”:
هنریک میخیتاریان در فینال لیگ اروپا در سال ۲۰۱۷ در دیدار با آژاکس نیز در سمت راست خط حمله قرارداشت،تا جایی که او با حریف نیمه نهایی رم یعنی منچستریونایتد،پیروزی دو بر صفر را بدست آورد.
۲۰۱۸”:
رم برای اولین بار پس از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ به نیمه نهایی مسابقات اروپایی راه پیدا می کند،که این اولین بار پس از نایب قهرمانی خود در جام یوفا در سال ۱۹۹۱ می باشد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *