مصاحبه فونسکا بعد صعود به نیمه نهایی

به گزارش سایت رسمی باشگاه رم،پائولو فونسکا بعد از تساوی یک بر یک مقابل آژاکس و برد مجموع سه بر دو که منتهی به صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا ختم شد،مصاحبه ای انجام داد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

این تقریباً بازی عالی بود؟

“بله ، ما خوب بازی کردیم ،خصوصاً در حالت دفاعی. ما در آمستردام مشکل بیشتری داشتیم. امروز ما همیشه حمله آژاکس را مهار کردیم  و آنها یک تیم بزرگ هستند. ”

آیا رم و شما ، از اینکه آخرین تیم نماینده ایتالیا در اروپا در سال جاری هستید ، افتخار می کند؟

“کاملا. من قبلاً هرگز به نیمه نهایی اروپا نرسیده بودم. این چیزی است که باید به آن افتخار کنید و از آن راضی باشید. و این برای روما نیز صدق می کند. همه ما امشب خوشحال هستیم. ”

آیا فقط از حضور در نیمه نهایی خوشحال ترید یا از نحوه جنگ تیم در سخت ترین لحظات امشب؟

“من به هر دو دلیل خوشحالم. همانطور که گفتم ، آژاکس تیم خوبی است. آنها کیفیت زیادی در پیش دارند و به سختی می توان در برابر آنها قرار گرفت. ما تا حدودی عملگرا بازی کردیم ، می دانستیم که از بازی رفت پیش افتاده ایم. ما بر این اساس بازی برگشت را به خوبی مدیریت کردیم. ”

آیا رسیدن به نیمه نهایی شرایط بین شما و رم را پیش می برد؟

“این چیزها را تغییر نمی دهد.”

آیا فصل آینده همچنان مربی خواهید بود؟

“من نمی دانم. می دانم که بازی بعدی مربی خواهم شد. در حال حاضر آینده مهم نیست: همانطور که مدام گفته ام ، مهمترین چیز روما است. من ذره ای نگران آینده ام نیستم. ”

مالکیت چقدر به تیم نزدیک است؟

“همانطور که همیشه نزدیک بوده اند. رئیس همیشه بسیار نزدیک به تیم است. او از همان روز اول بوده است. ”

برایان کریستانه نمونه ای از رشد این تیم است – گل شما امشب به این دلیل بود که او توپ را از پشت به بیرون منتقل کرد تا اینکه توپ را با شتاب پاک کند.

“بله ، این یکی از نمونه های مکان بازی ما از پشت بود. برایان در توپ بسیار خوب است و در آنجا تصمیم درستی گرفت. مرحله اول تجمع همیشه مهم است. ما خوب پاس گل دادیم و سپس [ریكاردو] کالافیوری تصمیمات درستی گرفت و به گل رسیدیم. برایان وقتی تحت فشار است از این نظر خوب است. انجام این کار با یک دفاع میانی طبیعی دشوارتر است. ”

به نظر می رسد ادین ژکو پس از دوره سخت خود بازگشته و حتی از کار اخراج شده است.

“بله ، ژکو بسیار انگیزه دارد. او خوب بازی می کند ، برای تیم سخت کار می کند. در حال حاضر همه چیز خوب پیش می رود. “

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.