۱۰ آمار به جا مانده از پیروزی رم بر بولونیا

۱۰عدد از پیروزی ۱بر۰ رم مقابل بولونیا در دیدار روز یکشنبه را انتخاب کرده ایم.بردی که باعث شد بورخامایورال تعداد گلهای خود در تمام مسابقات برای رم را به ثمررساند و برایان رینولدز جوان آمریکایی برای اولین بار در ترکیب اصلی قرارگرفت.
۱”:
برایان رینولدز اولین شروع خود به عنوان بازیکن رم و در مجموع دومین حضور خود با پیراهن جالوروسی از زمان پیوستن به این باشگاه انجام داد.
۴”:
رم تاکنون ۴مسابقه از پنج دیدار گذشته خود را با پیروزی پشت سرگذاشته است.
۵”:
شاگردان پائولوفونسکا دقیقا یک ماه و ۵بازی قبل از پیروزی ۳بر۰ اروپا مقابل شاختار یک کلین شیت بدست آورده اند.
۹”:
گلزنی بورخامایورال در این دیدار به ۹بازی بدون گل در لیگ این اسپانیایی پایان داد.
۱۴”:
گل مایورال ۱۴امین گل این مهاجم در تمام رقابتها برای جالوروسی بود.او تا بدینجا ۷گل در لیگ و ۷گل در لیگ اروپا برای رم بهدثمررسانده است.
۱۵”:
میرانته در این دیدار بعد از ۱۵بازی در لیگ ترکیب قرارگرفت.آخرین دیدار او به پیروزی ۳بر۲ بر کالیاری در هفته ۱۴ برمی گردد.
۳۰”:
رم در ۳۰بازی اخیرخود برابر بولونیا شکست نخورده که از این حیث فقط یوونتوس برابر فیورنتینا ۳۴بازی بین سالهای ۱۹۸۳تا۲۰۲۰ و اینترمیلان مقابل اودینزه با ۳۱بازی بین سالهای ۱۹۵۹تا ۲۰۱۰، آمار بهتری دارند.
۳۶”:
رم تا بدینجا در این فصل سری آ در بازیهای خانگی خود در المپیکو ۳۶ امتیاز بدست آورده است که از این حیث سومین تیم برتر سری آ است.اینترمیلان با ۴۰امتیاز و یوونتوس با ۳۸امتیاز آمار بهتر،در بازیهای خانگی خود دارند.
۱۰۰”:
جیانلوکامانچینی در این دیدار صدمین بازی خود در سری آ را جشن گرفت که ۵۹بازی برای رم و ۴۱بازی دیگر با پیراهن آتالانتا بوده است.
۲۵۰”:
حضور نیمه دوم جردن ورتو،۲۵۰امین بازی او در پنج لیگ معتبر اروپا بود.۱۲۸بازی در سری آ ،۹۷بازی در لوشامپیونه و ۲۵بازی در لیگ برتر انگلیس.