مصاحبه فونسکا پس از پیروزی برابر بلونیا

“ما بازیکنان زیادی را تغییر دادیم ، مهم این بود که به کسانی که در مقابل آژاکس بازی می کنند استراحت دادیم در بازی در دقایق اول ، تعادل پیدا کردیم و در نیمه دوم موقعیت هایی ایجاد کردیم “، او به اسکای گفت.

مخیتاریان مقابل آژاکس بازی خواهد کرد؟
“بیایید ببینیم ، میکی برای ما بسیار مهم است. خواهیم دید آیا او جایی با آژاکس دارد.”

دیدار برابر آژاکس چگونه برگزار می شود؟
“دشوار ، آژاکس در حمله تیم بسیار قدرتمندی است. این یک مسابقه دشوار خواهد بود ، ما باید 100٪ باشیم و هیچ خطای دفاعی نداشته باشیم. بازی تمام نشده ، برای عبور شما به یک بازی عالی نیاز دارید.”

آیا بدون اسپیناتزولا سیستم تاکتیکی تغییر خواهد کرد؟
“نه ، من الان به مسابقه با آژاکس فکر می کنم اما اکنون تغییر سیستم تاکتیکی آسان نیست.”

قضاوتی درباره رینولدز
“او چیزهای زیادی یاد می گیرد ، او یک جوان است و به فوتبال متفاوتی وارد شد. برای او آسان نیست ، اما او امروز مسابقه خوبی را پشت سر گذاشت. من علی رغم کمی عصبی بودن آن را دوست داشتم: او آینده خوبی دارد. ”

اینها گفته های فونسکا در roma TV است

امروز یک پیروزی مهم است. مهم رسیدن به این نتیجه بود.
“بله ، مهمترین چیز این بود که سه امتیاز کسب کنیم. ما بازیکنان زیادی را تغییر دادیم ، مهم این بود که بیشترین خستگی را از مسابقه آژاکس داشته باشیم. ما در 25 دقیقه اول خوب نبودیم ، اما نیمه دوم مسابقه کاملاً متفاوت بود “.

تمایل زیاد برای کمک به یکدیگر از طرف بازیکنان باید مشخص شود.
“من از نگرش تیم خوشم آمد ، او فهمید که دفاع از این نتیجه مهم است. در نیمه دوم ما توپ را بهتر مدیریت کردیم و در حالت دفاعی بهتر عمل کردیم.”

پدرو چه لحظه ای را تجربه می کند؟ شاید او خیلی کلافه شده باشد ….
چرا از ویژگی های او استفاده نمی کنید؟
“پدرو از بازی به بازی دیگر در حال پیشرفت است ، با پرس بالا و یارگیری نفر به نفر به سختی توانستیم توپ را به سه مهاجم برسانیم. وقتی توپ های بلند بیشتری بازی می کردیم این آنها بودند که تلاش می کردند ، در نیمه دوم ما فضای بیشتری داشتیم و موقعیت بیشتر ایجاد شد. این بازی برای پدرو و پرز آسان نبود ، بیرون آمدن از فشار آنها دشوار بود. ”

مانچینی امروز هم بازی کرد ، شما بدون او نمی توانید خوب دفاع کنید. مخیتاریان آماده وارد شد: آیا فرصتی برای او در پنجشنبه وجود دارد؟
“میکی فقط یک تمرین انجام داد و 25-30 دقیقه بازی کرد. او خوب وارد شد ، اینها نشانه های مثبتی است. بیایید ببینیم آیا او برای آژاکس آماده خواهد شد یا نه. مانچینی امروز کاپیتان ما بود ، او به دلیل نگرش همیشه بسیار جدی، سزاوار آن بود. بازیکنی که هر مربی دوست دارد ، من فکر و تمرکز او را دوست دارم. او یک بازی عالی انجام داد ، کمی خسته است اما برای تیم نمونه است. ”

تن هاگ امروز فقط دو بازیکن خودش را در لیگ هلند عوض کرد.
“ما باید یک مسابقه عالی انجام دهیم تا کار را تمام کنیم. آژاکس به ویژه در حمله بسیار قدرتمند است. اکنون آماده شدن برای این مسابقه دشوار اما مهم را شروع می کنیم.”

این سخنان فونسکا در کنفرانس مطبوعاتی است.

چه چیزی باعث خوشحالی شما می شود؟ موفقیت یا مدیریت بازی؟
“هر دو. چند بازیکن خسته بودند ، اما پیروزی مهم بود. ما در نیمه اول با فشار دست ساز آنها بازی خوبی نداشتیم. در نیمه دوم موقعیت های خوبی ایجاد کردیم ، اما من طرز تفکر تیم را دوست داشتم.”

او می تواند روز پنجشنبه شرط بندی کند؟
“اکنون خواهیم دید. مخیتاریان تنها یک جلسه تمرین با ما انجام داد و امروز 30 دقیقه بازی کرد ، خواهیم دید که در این هفته وضعیت او چگونه خواهد بود ، مهم این است که در این روزها خوب کار کنیم”

چه مسابقه ای برای رم خواهد بود؟
“وقتی یک تیم فقط به دفاع از یک نتیجه فکر می کند ، همه چیز نمی تواند خوب پیش برود. ما فقط نمی توانیم به دفاع از نتیجه فکر کنیم ، باید توپ را در اختیار داشته باشیم و ایجاد کنیم ، گل زدن بسیار مهم است. اگر فقط به دفاع فکر کنیم دشوار خواهد بود. آسان نیست. در حمله توپ را باید از آژاکس بگیرید “.

آیا رم شایسته مقام هفتم و امتیازاتی است که دارد یا میخواهد ادامه دهد؟
“ما بیشتر می خواهیم. ما در حال بازی هستیم تا به جنگ کسب سهمیه لیگ قهرمانان برگردیم ، اکنون تیم فهمیده است که پیروزی در بازی های بعدی برای ماندن در این مبارزه مهم است.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.