Kiyaniloo 1054 روز پیش
بازدید 159 بدون دیدگاه

در تمجدید از ایل کاپیتانو

پلگرینی اکنون نشانی از توتی دارد.
پس از بازی برای تیم ملی،”لورنزو پلگرینی” به رم بازگشت.دیروز او در خط هافبک بازی کرد و یک گل از روی نقطه پنالتی برای تیمش به ثمررساند وبه تیمش اجازه داد تا از بن بست عبورکند،هرچند این گل برای پیروزی بر ساسولو میزبان کافی نبود و این دیدار در نهایت با تقسیم امتیازات برای دو تیم به پایان رسید.
“پلگرینی” اولین بازیکن ایتالیایی رم است که در یک فصل سری آ حداقل ۵گل و ۶پاس گل به هم تیمی هایش داده است.فرانچسکوتوتی قبل از او در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ موفق به انجام این کارشده بود.
هیچ هافبکی مانند او نمی تواند در خط حمله تاثیرگزار باشد.او قبلا نیز ۲گل و ۴پاس گل به نام خود ثبت کرده است.او فقط در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با ساسولو با ۶گل و ثبت ۶پاس گل عملکرد بهتری داشته است.
“لورنزو” می خواهد با رم ادامه دهد و رشد کند و امیدوار است که بتواند با پیراهنی که دوست دارد وبه تیمی که عشق می ورزد،برنده شود.به همین دلیل بود که او تصمیم گرفت به رم بپیوندد و پیراهن جالوروسی را بر تن کند.
جالوروسی ها هم می خواهند او را حفظ کنند به همین خاطر تیاگوپینتو در پایان فصل با مدیربرنامه او قرارملاقات گذاشته و در مورد قرارداد جدید گفتگو کنند.
او بیشتروبیشتر در مرکز پروژه فریدکن خواهدبود و اکنون مشخص است که که بازوبند کاپیتان فقط متعلق به او بوده است و واگذار کردن آن به “پلگرینی” پس از درگیری ژکو و فونسکا تصمیم موقتی نبوده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *