در تمجدید از ایل کاپیتانو

پلگرینی اکنون نشانی از توتی دارد.
پس از بازی برای تیم ملی،”لورنزو پلگرینی” به رم بازگشت.دیروز او در خط هافبک بازی کرد و یک گل از روی نقطه پنالتی برای تیمش به ثمررساند وبه تیمش اجازه داد تا از بن بست عبورکند،هرچند این گل برای پیروزی بر ساسولو میزبان کافی نبود و این دیدار در نهایت با تقسیم امتیازات برای دو تیم به پایان رسید.
“پلگرینی” اولین بازیکن ایتالیایی رم است که در یک فصل سری آ حداقل ۵گل و ۶پاس گل به هم تیمی هایش داده است.فرانچسکوتوتی قبل از او در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ موفق به انجام این کارشده بود.
هیچ هافبکی مانند او نمی تواند در خط حمله تاثیرگزار باشد.او قبلا نیز ۲گل و ۴پاس گل به نام خود ثبت کرده است.او فقط در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با ساسولو با ۶گل و ثبت ۶پاس گل عملکرد بهتری داشته است.
“لورنزو” می خواهد با رم ادامه دهد و رشد کند و امیدوار است که بتواند با پیراهنی که دوست دارد وبه تیمی که عشق می ورزد،برنده شود.به همین دلیل بود که او تصمیم گرفت به رم بپیوندد و پیراهن جالوروسی را بر تن کند.
جالوروسی ها هم می خواهند او را حفظ کنند به همین خاطر تیاگوپینتو در پایان فصل با مدیربرنامه او قرارملاقات گذاشته و در مورد قرارداد جدید گفتگو کنند.
او بیشتروبیشتر در مرکز پروژه فریدکن خواهدبود و اکنون مشخص است که که بازوبند کاپیتان فقط متعلق به او بوده است و واگذار کردن آن به “پلگرینی” پس از درگیری ژکو و فونسکا تصمیم موقتی نبوده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.