کنفرانس مطبوعاتی پائولوفونسکا قبل دیدار با ناپلی

جالوروسی پس از شکست شاختاردونتسک در دو دیدار رفت و برگشت و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در یک دیدار حساس در المپیکو از ناپلی پذیرایی خواهد کرد.

پائولوفونسکا یک روزقبل از این دیدار در کنفرانس مطبوعاتی در تریگوریا شرکت کرد وبه سوالات خبرنگاران جواب داد.

اوچنین گفت:

راه های مختلف آمادگی دو طرف برای این بازی چقدر می توانند تفاوتی در خود بازی ایجاد کنند؟ دیروز رم به تریگوریا بازگشت ، در حالی که ناپولی کل هفته را سپری کرده است …

“ما برای این بازی آماده هستیم ، چند بازیکن را چرخانده ایم. من بهانه ای نمی خواهم بازیکنان انگیزه دارند و من انتظار عملکرد خوبی را دارم. ”

آیا این انگیزه از این واقعیت ناشی می شود که رم آخرین تیم ایتالیایی باقی مانده در این فصل در رقابت های اروپایی است؟

“بله ، تیم بعد از گذراندن شرایط خوب است. اما اکنون باید دیگر فکر لیگ اروپا را متوقف کنیم و به ناپولی بپردازیم ، زیرا بازی فردا برای ما بسیار مهم است. کاری که ما تاکنون در لیگ اروپا انجام داده ایم دلیل تشویق است ، اما باید اطمینان حاصل کنیم که فعلاً روی لیگ تمرکز کرده ایم. ”

فکر می کنید رم نسبت به برخی دیگر از طرف های ایتالیایی مناسب بازی های اروپایی است؟

“من فکر می کنم که این یک تصدیق است. همانطور که قبلاً گفتم ، فصل گذشته اینتر به فینال لیگ اروپا راه یافت. ”

حال کریس اسمالینگ و جردن ورتو چگونه است؟ آیا اسمالینگ به عمل زانوی خود احتیاج دارد؟

“هیچ عملیاتی برای اسمالینگ انجام نخواهد شد. ما روز به روز وضعیت او را مدیریت می کنیم. هیچ کدام از این بازیکنان فردا در دسترس نخواهند بود ، اما روند بهبودی آنها به خوبی پیش می رود و من مطمئن هستم که به زودی با تیم دوباره تمرین می کنند. ”

به نظر می رسید ستون فقرات تیم در کیف توسط برایان کریستانه و بورخا مایورال جمع شده است. آیا فقط در طی دو روز می توان استراتژی را تغییر داد ، یا هر دو بازیکن به ترکیب اصلی ادامه می دهند؟

“این سوالی است که برای بررسی اینکه تیم فردا چه تیمی است ، طراحی شده است. برای این کار باید 24 ساعت صبر کنید. ”

این باشگاه هنوز تصمیم نگرفته است که آیا شما در فصل آینده سرمربی رم خواهید بود – آیا این عدم اطمینان بر شما سنگینی می کند؟

“نه مثل همیشه ، من روی اینجا و اکنون تمرکز کرده ام. و این یعنی بازی فردا. ”

آیا رم از نظر جسمی خسته به بازی فردا می رود یا از نظر روانی آماده این بازی است؟

“پیروزی برابر شاختار – تیمی واقعاً سخت برای شکست – باید به تیم اعتماد به نفس بدهد. ما آماده رویارویی با ناپولی هستیم. ”

برای رسیدن به این مرحله از فصل چقدر ضربه وجود دارد که در دسترس نیست ورتو ، اسمالینگ یا [هنریخ] مخیتاریان؟

“طبق معمول ، من نمی توانم در مورد بازیکنانی که در دسترس من نیست فکر کنم – فقط می توانم به کسانی که در دسترس هستند فکر کنم و پس از آن ، اطمینان حاصل کنم که بازیکنان دیگر هر چه زودتر بازگشت می کنند. فکر می کنم آن بازیکنان بعد از وقفه بین المللی دوباره در دسترس باشند. ”

صعود به تیمی که می خواهد توپ را از بالای زمین به دست آورد ، در ضد حمله خوب است و می تواند از بازی باز موقعیت ایجاد کند – آیا به فکر اصلاح روش خود هستید؟

“ما برای هر بازی یک استراتژی داریم ، اما هویت کلی خود را تغییر نمی دهیم. ما می خواهیم طرف تسلط بر توپ باشیم و به دنبال اتفاقات هستیم. ”

انتظار دارید با چه نوع تیم ناپولی روبرو شوید؟

“من دوست ندارم در مورد تیم های دیگر صحبت کنم. اما من انتظار دارم یک تیم ناپولی واقعاً قدرتمند – آنها مقابل آث میلان پیروز شوند – که بخواهد مالکیت توپ را بدست آورد و بازی را دیکته کند ، اما آنها نیز خیلی خوب دفاع می کنند. ”

آیا تمایل کریستانته برای انجام هر کاری که برای تیم مورد نیاز است نمونه ای از آنچه شما از بازیکنانتان می خواهید به عنوان یک اصل است؟

“كریستانته به عنوان یك مدافع وسط واقعاً خوب بازی می كند و همچنین در چند نقش دیگر نیز بازی كرده است – مانند سایر بازیکنان كه ما به آنها احتیاج داشتیم. این همان نگرشی است که می خواهیم از بازیکنان ببینیم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.