حافظ مسلمی 997 روز پیش
بازدید 26 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا بعد باخت پارما

پائولو فونسکا بعد از باخت دو بر صفر مقابل پارما مصاحبه ای انجام داد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

آیا تصمیم پنالتی در نیمه اول می توانست بازی را تغییر دهد؟

“بله،اگر قبل از پارما گل می زدیم مهم بود. فکر می کنم بازی را خوب شروع کردیم. ما از طریق ژکو یک موقعیت داشتیم و سپس ، با اولین باری که به یک سوم پایانی رسیدند ، گلزنی کردند. تیمی که می خواهد در بازی ها پیروز شود و می خواهد به لیگ قهرمانان راه یابد ، نمی تواند گلی مانند آن را دریافت کند. و این باعث تغییر بازی شد.”

“پارما واقعاً به این سه امتیاز احتیاج داشت ، می توانست یک بازی بازتر باشد (بدون آن بازکننده). اما آنها گل زدند ، زمین را خاك زدند و سپس ما در این زمینه مشكل داشتیم. ”

رم امروز خسته به نظر می رسید، آیا این منصفانه است؟

“من نمی خواهم در مورد بهانه ها صحبت کنم. واقعیت این است که ما نمی توانیم دو گل به این شکل دریافت کنیم،دو مهاجم در مقابل چهار مدافع چون این باعث تغییر بازی شد. و سپس آنها در اعماق زمین افتادند و ایجاد موقعیت مقابل تیم عقب نشینی بسیار دشوارتر می شود. ”

از نظر دفاعی ، شما دو بار توسط بازیکنانی که عقب می افتند مجازات می شوید !آیا این به این دلیل است که با سه مدافع رفتید که دوست دارند خود را به بازی تحمیل کنند ، در حالی که کریس اسمالینگ گمشده معمولاً نمایش را از عمق بیشتری می خواند؟

“نه ، من فکر می کنم موضوع در قسمت مرکزی زمین بود. این مسئله برای من مسئله تمرکز بود. و وقتی تمرکز نداشته باشیم ، مسئله دشوارتر می شود ، زیرا در نهایت نتیجه را می گیریم و این بازی را کاملاً تغییر می دهد.

“درست است که در نیمه اول ما توپ را به اندازه کافی سریع حرکت نمی دادیم ، نه به همان سرعتی که می توانستیم انجام دهیم. بدون این سرعت بازی در منطقه مرکزی ، گل زدن به یک تیم در یک بلوک کم دشوارتر می شود.”

با توجه به این مشکل در حرکت دادن توپ ، آیا فکر نکردید که برایان کریستانه زودتر به میدان بیایید؟

“ما این کار را کردیم. حقیقت این است که راجر ایبانز با توپ در پاهای خود نیز خوب است. اما سرانجام ما چیزها را تغییر دادیم و چیزهای کمی بهتر را با کریستانه در وسط پیدا کردیم. اما برایان اخیراً تقریباً در هر بازی نیز بازی کرده است و امروز برای او سخت بود که 90 دقیقه کامل بازی کند. با این حال ، بله ، وقتی کریستانه وارد کار شد ، بهتر عمل کردیم. ”

آیا رم با ایجاد موقعیت در حمله مشکلی ندارد؟

“من فکر نمی کنم که مشکلی در مورد مهاجمان وجود داشته باشد. ژکو امروز واقعاً سخت کار کرد ، حرکت او خوب بود ، اما توپ به گونه ای به او نرسید که مهاجمان بتوانند از پس آن برآیند. و بدیهی است که در مقابل طرفی که مانند پارما عمیق نشسته است ، همیشه برای مهاجمان دشوارتر است. اگر توپ در موقعیت های خوب به آنها نرسد ، این یک مشکل فردی نیست بلکه یک مسئله جمعی است. ”

بعد از این بازی به بازیکنان چه گفته اید؟

“من چیزی نگفته ام. به غیر از چند مورد ، من بعد از بازی مستقیم با آنها صحبت نمی کنم. من دوست دارم به خانه بروم و بازی را تماشا کنم و سپس به چند نتیجه برسم. تا آنجا که آنچه امروز اتفاق افتاده است ، روز بعد در مورد آن با بازیکنان صحبت خواهیم کرد. من می خواهم با بازیکنانم انصاف داشته باشم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *