حافظ مسلمی 1002 روز پیش
بازدید 33 بدون دیدگاه

مصاحبه کامل ریک بعد از تمدید

ریک کارسدورپ گفته که پس از اینکه او جمعه قرارداد جدیدی را با این باشگاه امضا کرد ، آینده بهتری را در باشگاه رم دید

مرد هلندی یک قرارداد چهار ساله جدید با این باشگاه را امضا کرد که هم اکنون تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۵ادامه دارد.

و کارسدورپ  که در این مدت بیش از هر مدافع دیگری در سری آ پاس گل داده است ، معتقد است که او هنوز هم تمام توانایی خود را به هواداران رم نشان نداده است.

کارسدورپ گفت: “بله ، امضای تا ۲۰۲۵ احساس خوبی را به من داد .

“این باشگاه اعتماد به نفس زیادی به من داده است. چند سال اول اینجا بهترین چیز برای من نبود ، من در چند فصل اخیر زیاد بازی نکردم ، اما در حال حاضر من تقریباً در هر بازی در این فصل بازی کرده ام و این دلیلی بود که من تا سال ۲۰۲۵ قراردادی امضا کرده ام. ”

وی افزود: “من خودم را می شناسم و می دانم که در وضعیت خوبی نیستم که در فاینورد بودم. اما با هر بازی پیشرفت می کنم و امیدوارم خیلی زود به آن نقطه برسم.”

راز فرم شما در این فصل چه بوده است؟

“من فکر می کنم همه اینجا در باشگاه کمک می کنند. ما یک گروه بسیار صمیمی هستیم. همانطور که می دانید من در سه فصل گذشته زیاد بازی نکردم و بنابراین می دانستم که باید چیزی را تغییر دهم. من این کار را کردم و ، بله ، خوب ، من تقریباً هر بازی را تاکنون انجام داده ام. ”

شما در این فصل به فرم و تناسب اندام خود ایده آل خودتان رسیده اید ، آیا بخش بدنسازی و تناسب اندام در این زمینه به شما کمک کرده اند؟ و مربی هم؟

“بله ، من فکر می کنم این کمی از همه مواردی است که شما گفتید. مربی خیلی به من کمک کرده است. از زمان بازگشت از فاینورد ، من مجبور شدم به سبک بازی متفاوتی عادت کنم ، من باید آنچه را که از من می خواهد اجرا کنم . بنابراین بله ، همه این موارد به من کمک کرده است. و سایر اعضای مربیگری ، هم تیمی های من ، همه نیز به همین ترتیب. ”

آیا هنگامی که در تابستان به باشگاه بازگشتید ، فکر می کردید که به این سرعت بخش مهمی از تیم خواهید شد؟

“وقتی که به اینجا برگشتم قطعاً امیدوار بودم که این اتفاق بیفتد. من به همسرم گفتم ، من به پدرم گفتم ، من به مادرم گفتم -” من هنوز به خودم ایمان دارم “. و آنها هنوز هم به من اعتقاد داشتند. پس چرا نه؟ اما بعد مجبور شدم بیرون بروم و این کار را انجام دهم.

“و سپس شما باید از اعتماد مربی ، باشگاه برخوردار باشید. من خودم را خوب می شناسم و می دانم چه کاری می توانم انجام دهم ، و بله ، تاکنون من در این فصل ۳۰ بازی انجام داده ام.”

برای شما چقدر معنی دارد که پدر خود را هنگام امضای این قرارداد در اینجا همراه خود داشته باشید؟

“مطمئناً عالی است. من رابطه بسیار خوبی با پدرم دارم ، پدر و مادر همسرم نیز در اینجا هستند. از مادرم خواستم ، اما سفر با توجه به کرونا برای او آسان نیست. اما ما فرصتی برای جشن گرفتن خواهیم داشت به زودی.”

آیا پس از یک شروع دشوار در اینجا در رم ، آیا منصفانه است که بگویید شما به عنوان بخشی از این تیم و در این شهر احساس آرامش بیشتری دارید؟

“قطعاً. به آنچه قبلاً گفتم برگردم ، سه سال زیاد بازی كردن آسان نیست. شما در كشور جدیدی هستید و همه چیز سخت تر است. اما حالا من تجربه بیشتری دارم ، برگشتم و لیگ را بهتر می شناسم ، شهر حتی ترافیک را در این شهر بهتر می شناسم! همه چیز کمی کمک کرده است و اکنون مردم ریک واقعی را می بینند. ”

و سرانجام ، اکنون اهداف شما چیست ، در طی چند سال آینده می خواهید به چه چیزی برسید؟

“چیزهای زیادی وجود دارد که من می خواهم به آنها دست پیدا کنم. در غیر این صورت من تا سال 2025 قرارداد امضا نمی کردم. به عنوان یک بازیکن ، شما همیشه می خواهید لیگ یا جام را فتح کنید – پس بیایید برویم و سعی کنیم این کار را انجام دهیم!”

برچسب ها :

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *