حافظ مسلمی 1003 روز پیش
بازدید 45 بدون دیدگاه

فونسکا؛خوشحالم که در رم هستم!

پائولو فونسکا بعد از برد مقابل شاختار،مصاحبه ای انجام داده ست که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

ما فکر می کردیم که شاختار امشب سقوط خواهد کرد و سعی می کند از هر فضای ضد حمله بیشتر استفاده کند: آیا انتظار داشتید آنها همانطور که بازی می کردند بازی کنند؟

“بله ، ما مطمئن بودیم که آنها ما را بیش از حد بالا فشار نخواهند داد ، در عوض سعی می کنند کمی عمیق تر منتظر ما باشند و ضد حملات را شروع می کنند. ما برای بازی خوب آماده شدیم. ما منتظر لحظات مناسب برای فشار بودیم ، و وقتی نیاز به عمیق افتادیم عمیق افتادیم. از نظر دفاعی ، عملکرد بسیار خوبی بود. ”

به نظر می رسد که رم در حال ایجاد طرفی با ذهنیت قوی است …

“آره. به عنوان مثال ،مانچینی تقریباً در هر دقیقه بازی می کند و خودش را فدای حضور در آنجا می کند. ما چند بازیکن خسته داریم ، اما آنها همیشه می خواهند بازی کنند. برای یک مربی واقعاً مهم است که بداند بازیکنانش آماده فداکاری برای تیم هستند. این نوعی روحیه تیمی است که می خواهم. ”

آیا پدرو در طول بازی به شما پاسخ داد و به همین دلیل او را از زمین خارج کردید؟

“نه ، پدرو نمی فهمید که من می خواستم به او چه بگویم. هیچ چیز دیگری از آن وجود ندارد. ”

شاختار در گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا دو بار رئال مادرید را شکست داد و بالاتر از اینترمیلان نیز قرار گرفت. چطور شد که این بازی خیلی ساده به نظر می رسید؟

“این ساده نبود. من شاختار را به خوبی می شناسم ، آنها واقعاً طرف خوبی هستند. آنها فقط مقابل رئال به پیروزی نرسیدند ، آنها اینتر را نیز به دو تساوی رساندند. آنها واقعا خوب دفاع می کنند و در ضد حمله فوق العاده خوب هستند. با این حال فرصت زیادی به آنها ندادیم تا به ضد حمله حمله کنند. شاختار کاملاً باریک دفاع کرد و مهم این بود که ما واقعاً به فضاها حمله کردیم. از این نظر ما به خصوص در نیمه دوم خوب عمل کردیم. ”

رم در این فصل لیگ اروپا در هفت بازی از نه بازی پیروز شده است!

“در بازی هایی مانند این ، بازیکنان همیشه کمی انگیزه اضافی دارند. آنها می دانند که اینها بازی های مختلفی هستند و به سبک بازی دیگری نیاز دارند – آنها تمرکز بیشتری دارند ، تمرکز بیشتری دارند. مهم خواهد بود که اطمینان حاصل کنیم که این نگرش را با خود به لیگ برگردانیم. ”

مربیگری رم برای شما چگونه است؟ الان چقدر عاشق باشگاه هستید؟

“زیاد. خوشحالم که مربی رم هستم. من شهر و هواداران را دوست دارم. همه شما می دانید که در اینجا کار ساده ای نیست ، اما نکته اصلی حفظ تعادل است. من از مربیگری در رم چیزهای زیادی می آموزم.”

برچسب ها :

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *