برد گرگ ها با نمایش الشا

آ.اس رم۳-۰شاختار با نمایش بی نظیر استفان الشراوی

حرکت انفرادی الشراوی فوق العاده بود زیرا باعث شد رم ساده تر عصر پنجشنبه به پیروزی 3-0 مقابل شاختار دونتسک برسد.

جیالوروسی ها در دیدار برگشت هفته آینده در کیف یک بازی ساده تر را تجربه می کنند ، زیرا احتمال سعود آن ها به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا بسیار بالا تر رفت.

و این تنها گوشه ای از مهارت های الشعراوی است که از نیمکت بیرون آمد تا اولین گل خود را از زمان بازگشت به عشق(آس رم )ثمر برساند – و در این مرحله به تیم پائولو فونسکا کمک کرد تا کار ساده تری داشته باشند .

آنها قبلاً در المپیکو نیز این تیم را برده بودند – لورنزو پلگرینی ، بازیکن ملی پوش ایتالیایی کاپیتان قبل از اینکه دروازه بان به او کاملا نزدیک شود ، توپ هوشمندانه پدرو را شوت کرد. اولین گل را به ثمر رساند .

شاختار در طول مسابقه شانس های خود را داشت – آنها بر مالکیت توپ مسلط بودند ، و پائو لوپز حداقل یک سیو در کلاس جهانی انجام داد تا مانع از گل زدن شاختار در خارج از خانه شود – اما جانلوکا مانچینی با گل سوم خیال سرزمین عشق را آسوده کرد و شاختار در موقعیت سختی قرار گرفت .

فونسکا می داند که اگر تیمش یک گل در کیف به ثمر برساند ، حریفانش باید 5 گل برای جلوگیری از صعود آنها بزنند.

با این حال هنوز یک هفته تا بازی برگشت باقی مانده است. پیش از آن ، جالوروسی بعد از ظهر روز یکشنبه برای روبرو شدن با پارما با خطر سقوط رو به رو هست سفر خواهد کرد

رم ۳-۰شاختار

گلزنان: پلگرینی (۲۳ ‘) ، الشعاراوی (۷۳’) ، مانچینی (۷۷ ‘)

رم (۳-۴-۲-۱): پائو لوپز ؛ مانچینی ، کریستانه ، کومبولا ؛ کارسدورپ ، دیاوارا (ایبانز) ، ویار ، اسپیناتزولا ( برونو پرز) ؛ پلگرینی ( کارلس پرز) ، پدرو (الشعراوی) ؛ مخیتاریان (مایورال)

بازیکنان روی نیمکت: میرانته فوزاتو،اسمالینگ ژکو ، سانتون،کالافیوری

شاختار دونتسک (۴-۲-۳-۱): تروبین ؛ دودو ، ویتائو ، ماتوینکو ، ایسملی ؛ میکون ، آلن پاتریک (سالامون) ؛ مارلوس (مارکوس آنتونیو) ؛ ته ته (کونوپیانکا) ، مورائس (دنتینیو) ، تایسون (سوداکوف)

بازیکنان روی نیمکت : شوچنکو ، پایتتوف ، کریفسوف ، کورنیلنکو ، بولبات ، وی یونیک ، بوندار،

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.