۱۰ عدد به جامانده از برتری رم برابر جنوا

 • رم با پیروزی یک بر صفر برابر جنوا در المپیکو موفق شد فعلا به مکان چهارم جدول صعود کند.
  ۱۰عدد به جا مانده از این دیدار:
  ۱:
  استفان الشعراوی اولین شروع خود در سری آ از زمان پیوستن به رم در ژانویه در مقابل تیمی انجام داد که ۱۰سال پیش اولین بازی خود در سری آ را مقابل همین تیم انجام داد.
  ۳:
  پائولوفونسکا در هر سه دیدار اخیر با جنوا،رم را به برتری رسانده است وهرگز در برابر گریفون ها که اولین تیمی که در زمان قبول مربیگری رم که در برابر آنها امتیاز از دست داده اند،شکست نخورده است.
  ۴:
  گل نیمه اول جیانلوکامانچینی ۴گل این فصل او در سری آ بود،که تمام آنها با ضربه سر به ثمر رسیده است.او تاکنون در دوران حرفه ای خود ۱۱ کل به ثمر رسانده است که شش تا آنها با ضربه سر بوده است.
  ۷:
  تیم فونسکا در ۷ بازی اخیر خود فقط یک شکست داشته است.
  ۱۰:
  ضربه شروع مجدد لورنتزوپلگرینی که مانچینی با کمک آن تنها گل این دیدار را به ثمر رساند وباعث برتری یک بر صفر رم در این دیدار شد،ششمین پاس گل پلگرینی دراین فصل بود‌ که با ۴ گلی که به ثمر رسانده،یعنی در به ثمر رسیدن ۱۰ گل رم تاثیر مستقیم داشته است.
  ۱۴:
  رم رکورد بدون شکست خود برابر جنوا را در این دیدار،به ۱۴ بازی افزایش داد.
  ۱۹:
  این اولین شروع کریس اسمالینگ از زمان ۱۹ بازی مقابل اسپزیا بود.در حالیکه رم در هر چهار مسابقه اخیر با این بازیکن انگلیسی در زمین خود، شکست نخورده است.
  ۳۱:
  از آخرین باری که گریفون ها در ۱۷ ژانویه ۱۹۹۰،سه امتیاز در المپیکو گرفته اند.۳۱ سال می گذرد که در این مدت در ۱۹ مسابقه که در المپیکو برگزار کرده اند،جالوروسی ۱۶ برد و۳ مساوی کسب کرده است.
  ۳۳:
  سه امتیاز کسب شده توسط میزبان در المپیکو،تعداد امتیاز کسب شده در ۱۴ بازی در المپیکو را به ۳۳ می رساند که تا کنون بیشترین امتیاز کسب شده خانگی در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ می باشد.
  ۱۵۰:
  برونو پرز در این دیدار ۱۵۰ بازی خود در سری آ را انجام داد که ۸۵ بازی از آن با لباس جالوروسی بوده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *