برتری یک بر صفر رم برابر جنوا در المپیکو

جیانلوکا مانچینی در نیمه اول بازی تنها گل این دیدار را به ثمر رساند تا رم به پیروزی یک بر صفر در بعداز ظهر یکشنبه در برابر جنوا دست یابد.
جالوروسی ها به لطف گل ملی پوش ایتالیایی خود،دومین پیروزی متوالی خود در سری آ را بدست آوردند.تنها گل این بازی در دیداری که دو تیم فرصت چندانی بدست نیاوردند.
این امتیاز حاصل کار خوب دفاعی میزبان بود.شاگردان پائولوفونسکا فرصت چندانی به حریف ندادند،زیرا آنها با اعتقاد راسخ و برای کسب پیروزی پای به این دیدار گذاشته بودند.
هنگامی که مانچینی بالاتر از همه با ضربه سر،سانتر لورنتزوپلگرینی را به گل تبدیل کرد،بازیکنان جنوا نمی توانستند ادعا کنند که خطایی انجام شده است.پیش از این گل مانچینی و اسمالینگ موقعیت های مشابهی را که از ضربات ایستگاهی پلگرینی به دست آمده بود را از دست داده بودند.
جالوروسی تلاش می کرد با کنترل بازی به سه امتیاز بازی خانگی را بدست آورد،هرچند شوت گونزالو ویلار بازیکن تعویضی،راهی دروازه نشد وبه تیرک برخورد کرد یا بورخا مایورال که در یک موقعیت خوب در تله آفساید گیر کرد.
در پیروزی هرگز تردیدی نبود،حتی اگر ضربه جیانلوکا اسکاماکا توانست پائولوپز را نگران کند وبه واکنش وادار نماید.
رم ۱-جنوا ۰
گل:جیانلوکامانچینی(‘۲۴)
رم(۳-۴-۲-۱):پائولوپز-مانچینی-اسمالینگ-کریستانته-کارسدروپ-پلگرینی-دیاوارا(ویلار)-پرس(اسپیناتزولا)-پدرو(کارلس پرز)-الشعراوی(میخیتاریان)-مایورال(فازیو)
ذخیره ها:میرانته-فوزاتو-سانتون-رینولدز-پاستوره
جنوا(۳-۵-۲):مارچتی-ماسیلو-رادونوویچ-کریسکیتو-گیگلیون(کاساتو)-استروتمن(اسکاماکا)-بلداج-زاجک(ملگونی)-زاپاکوستا-پیاتسا-دسترو
ذخیره ها:پالری-زیما-زاپاتا-بهرامی-اونگونه-روولا-کیزبورا-گلدانیگا

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *