پینتو آماده برای”دو جنگ بزرگ”

به گزارش سایت رسمی باشگاه ،مدیر کل باشگاه تیاگو پینتو می داند که رم در یک آزمایش بسیار دشوار مقابل شاختار دونتسک در لیگ اروپا قرار دارد.

جیالوروسی ،در جریان قرعه کشی جمعه مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها مقابل تیم اوکراینی قرار گرفتند که در همان مرحله لیگ قهرمانان در سال 2018 آنها را شکست دادند.

در این بازی رم پس از پیروزی ۵-۱برابر اسپورتینگ براگا در دور قبل ، برای دومین بار متوالی با یکی از تیم های سابق پائولو فونسکا روبرو خواهد شد.

سوالی درباره شانس باشگاه در این رقابت از پینتو پرسیده شد.

وی گفت: “من فکر می کنم ، بیش از اینکه به فینال فکر کنیم ، باید روی بازی های پیش رو تمرکز کنیم .”

“ما می دانیم که دو جنگ بزرگ ، دو فینال بزرگ مقابل شاختار خواهیم داشت و ذهنیت ما باید این باشد که هر بازی یک فینال است و ما باید برای عبور از این مرحله مبارزه کنیم کنیم و نگران فینال در گدانسک نباشیم. ”

داریوشو سرنا ، مدیر شاختار ، با توجه به شرایط تیم اوکراینی ، اظهار امیدواری کرد و علی رغم اعتراف به برخی نگرانی ها هنگام تأیید اولین قرعه کشی.

“اولین احساس من این بود ،” خوب ، خیلی خوب نیست! ” – اما خب ، این فوتبال است ، “سرنا به یوفا گفت. “ما در مقابل مربی قدیمی خود ، یکی از دوستان بزرگ من بازی می کنیم و البته این یک بازی دشوار برای ما خواهد بود ، و من فکر می کنم برای او نیز هست .”

“ما کیفیت خود را در بیش از ۲۰بازی اخیر اروپایی خود نشان داده ایم. ما می خواهیم نتایج اخیر را که مقابل تیم های ایتالیایی از آن ها لذت برده ایم را ادامه دهیم(بازی های خوب مقابل اینتر )

“رم تمرکز زیادی برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا دارد و قبل از اینکه با ما روبرو شود برنامه دشواری دارد. ما این نوع برنامه را نداریم ، در حالی که آنها همچنین در یک استادیوم خالی بازی می کنند و کیف ما با هواداران پشت سر خود بازی خواهیم کرد.

“این یک بازی سخت ، یک بازی خوب خواهد بود ، و من فکر می کنم شانس هر دو ما پنجاه پنجاه باشد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *