Kiyaniloo 1097 روز پیش
بازدید 60 بدون دیدگاه

ده عدد آماری بعد از جدال با براگا

 • اعداد مربوط به پیروزی ۳-۱ رم برابر براگا در پنجشنبه شب که باعث شد جالوروسی ها جایگاه خود در بین شانزده تیم مرحله نهایی را حفظ کنند.
  ۱
  از دست رفتن پنالتی لورنتزوپلگرینی در نیمه دوم.این اولین پنالتی دوران حرفه ای این بازیکن بود که به گل تبدیل نمی شد.پلگرینی قبل از این،سه پنالتی قبلی خود را به گل تبدیل کرده بود،دو پنالتی برای رم ویک پنالتی برای ساسولو.
  ۲
  گل دیرهنگام کارلس پرز که دومین گل رم(۲-۰) در این دیدار بود.دومین گل او برای رم در لیگ اروپا و دومین گل نیمکت در این فصل-یک رکورد به عنوان بازیکن تعویضی که فقط پدرو می تواند آن را برآورده کند.
  ۳
  ادین ژکو در حال حاظر در هر سه بازی اخیر خود در لیگ اروپا گلزنی کرده است ودر حالی که رم را برای رسیدن به سومین پیروزی خانگی در لیگ اروپا آماده کرده است.گل ابتدای بازیکن این بازیکن ۳۴ساله ۱۰گل او در تمام مسابقات این فصل بود.
  ۵
  گل بورخامایورال فقط برای کمک به رم در این دیدار نبود.بلکه پنجمین گل او در اروپا در این فصل در چهارمین مسابقه او در المپیکو بود.در این فصل فقط کارلوس ویسینیوس از تاتنهام گلهای بیشتری در اروپا به ثمر رسانده.
  ۷
  از هفت دیدار گذشته تیمهای پرتقالی در المپیکو،رم در پنج دیدار موفق به کسب پیروزی شده است.
  ۱۳
  شاگردان پائولوفونسکا در سیزده بازی از شانزده بازی خود در تمام رقابتها حداقل یک گل در نیمه اول به ثمررسانده اند.
  ۱۴
  جالوروسی در چهارده بازی از هفده بازی خود در تمام مسابقات گلزنی کرده است.
  ۱۹
  تنها شکست رم در نوزده مسابقه خانگی گذشته خود در رقابتهای اروپایی، برابر رئال مادرید در نوامبر ۲۰۱۸ بود و جالوروسی ها در هر شش بازی حذفی در المپیکو به پیروزی رسیده اند.
  ۴۴
  گل ژکو چهل وپنجمین گل او در ۱۰۳بازی اروپایی در طول دوران حرفه ای کاپیتان بوسنی وهرزگوین وچهاردهمین گل او برای رم در اروپا بود.بیش از هر بازیکن دیگری در تاریخ باشگاه.
  ۳۷۹
  گل به خودی برایان کریستانته اولین باری بود که رم در ۳۷۹ دقیقه فوتبال دریافت کرد.پیش از آن جیانلوکامانچینی ۲۱ روز پیش در بازی با یوونتوس دروازه خودشان را باز کرد.

نظرات کاربران

 • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
 • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
 • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
 • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *