حامد شیرازی 1013 روز پیش
بازدید 55 بدون دیدگاه

مصاحبه الشعراوی پیش از بازی با براگا

الشراوی آماده است  آماده برای شروعی دوباره

 

استفان الشعراوی پس از دو بازی جذاب و دیدنی ، آماده است تا در ترکیب اصلی رم در روز پنجشنبه با براگا باشد  ، و مثل همیشه تاثیر گذاری خودش را نشان دهد.

 

پس از اینکه پائولو فونسکا ، مربی تأیید کرد که ملی پوش ایتالیایی دیدار برگشت  را در یک شانزدهم نهایی  در ورزشگاه المپیکو به صورت فیکس بازی میکند، الشعاروی اذعان کرد که این لحظه بسیار خوب و مهمی برایش خواهد بود – و فرصتی بزرگ برای ادامه پیشرفت خود به سمت اوج فرم و آمادگی جسمانی .

 

الشراوی حرف های زیادی برای گفتن داشت  ،چون  او چهارشنبه در کنار فونسکا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی در تریگوریا نشست.

 

آیا می توانید از نظر آمادگی جسمانی به ما کمک کنید تا بفهمیم در حال حاضر در چه وضعیتی هستید؟

 

“تناسب اندام من ، به آرامی اما مطمئناً بهبود می یابد. من اکنون دو بار از نیمکت بیرون آمدم ، زیرا این بخشی از برنامه تناسب اندام بود که ما در آغاز برنامه ریزی کردیم ، تا به من کمک کند تا به بهترین شکل ممکن آماده باشم.

 

“فردا اولین بازی است که فیکس خواهم بود مدتی است شروع کرده ام ، نه از وقتی که در تیم ملی بودم [اواخر سال ۲۰۲۰]. اما من الان از نظر جسمی خیلی بهتر شده ام.

 

“فردا یک بازی مهم برای تیم است ، زیرا: انجام یک بازی خوب ، ایجاد اعتماد به نفس و بیش از همه ، برای کمک به تیم در مرحله بعد.”

 

فکر می کنید باشگاه برای داشتن شخصیتی مانند فرانچسکو توتی در ساختار خودش   چقدر دلتنگ است؟

 

“برای من این یک امتیاز و افتخار بزرگ بود که در کنار او بازی کردم. همه ما از اهمیت وی چه برای این باشگاه و چه برای این شهر می دانیم. او یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ ایتالیا و تاریخ جهان است. او همیشه واقعاً از من استقبال می کرد و من هنوز هم رابطه بسیار خوبی با او دارم.

 

“واضح است که ، در این شرایط ،  می توان او را برگرداند که من در موقعیتی نیستم که بتوانم درباره آنها اظهار نظر کنم. و  فقط به این دلیل که فردا یک بازی مهم داریم و همه سعی داریم روی آن تمرکز کنیم. ”

 

اگر آن آفساید مقابل بنوونتو نبود ، آیا می ایستادی و پنالتی را می زدی؟

 

“من فکر می کنم که این تصمیم قبلا گرفته شده بود – تصمیم گرفتن آن پنالتی را لورنزو [پلگرینی] بزند. اما به هر حال آفساید رخ داد و پنالتی اعلام نشد.

 

“اما ، بله ، من سعی کرده ام در هر دو بازی که تاکنون انجام داده ام تأثیر فوری بگذارم تا به تیم کمک کنم. در مقابل براگا توانستیم گل دوم را بزنیم  ، شاید در مقابل بنونتو می توانستیم کارهای بیشتری انجام دهیم تا در بازی زودتر برنده شویم. ”

 

روز یکشنبه رم به مصاف میلان می رود که تیم قدیمی  شماست.  عملکردی این فصل آنها را چه می دانید و تفاوت این دو باشگاه چیست؟

 

“میلان فصل بسیار خوبی را سپری می کند. آنها یک تیم  قوی هستند ، با چند بازیکن جوان عالی و سپس برخی از بازیکنان  بزرگ مانند [زلاتان] ابراهیموویچ و [ماریو] مانژوکیچ نیز. علی رغم باخت دربی و تساوی در لیگ اروپا ، فکر نمی کنم آنها الان دوره بدی را سپری کنند.  آنها هنوز هم واقعاً خوب عمل می کنند.

 

وی گفت: “آنها واقعاً یک رقیب دشوار خواهند بود. اما فکر کردن در مورد بازی با میلان اکنون یک خطای بزرگ است ، زیرا فردا یک بازی اساسی دیگر پیش رو داریم و اگر بخواهیم به مرحله بعد صعود کنیم ، باید تمرکز کامل داشته باشیم. ”

 

به نظر می رسد تیم اکنون هویت واقعی پیدا کرده است و به ندرت توپ را تسلیم می کند – آیا شما هم به آن توجه کرده اید؟

 

“بله ، و من فکر می کنم این رویکردی است که ما باید حفظ کنیم و چیزی است که نباید فراموش کنیم. به محض بازگشت به اینجا دیدم سبک و هویت مشخصی در تیم  وجود دارد ، رویکردی که ما سعی می کنیم توپ را حفظ کنیم و با آن به حریف صدمه بزنیم.

 

“فراتر از آن ، به وضوح ما بازیکنان بزرگی داریم که کار های خوبی در تاکتیک های  آنچه مربی می خواهد انجام می دهند. و این بازی من را آسانتر می کند ، زیرا وقتی بازیکنان بزرگی در اطراف خودم هستند که می توانند به شما کمک کنند ، تأثیرگذاری آسان تر است. ما باید این رویکرد را امتحان کرده و حفظ کنیم و سپس در مقابل سایر طرفهای بزرگ پیشرفت کنیم. امیدوارم با ورود من ، بتوانیم در این زمینه اوضاع را برگردانیم و نتایج بزرگی را نیز مقابل تیم های برتر کسب کنیم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *