رم و بنوتو بر عهده پایرتو

اسامی داوران  هفته بیست و سوم سری آ اعلام شد که بر این اساس اقای لوکا پایرتو دیدار بنوتو و رم را سوت خواهد زد.کوستانزو،پرنا کمک ها،داور چهام آیرولدی و کیفی داور وار خواهد بود.

تا کنون این داور 7  بار برای رم  سوت زده که  جالوروسی  5 برد و 2 شکست داشته ست.

آخرین مسابقه با قضاوت پائرتو به 23 ژانویه برمی گردد ، زمانی که رم مقابل اسپزیا 4-3 پیروز شد ، یک مسابقه جسورانه با گل دقیقه آخر کاپیتان پلگرینی به پیروزی رسید. بورخا مایورا (2) و کارسدورپ نیز گلزنی کردند.

در مورد پنالتی ها: 3 پنالتی اعطا شده برای رم !

از نظر   کارت زرد،19 کارت زرد و 2 کارت قرمز در سری A داده است

قضاوت پایرتو در سری آ برای بنونتو دو مسیر وجود دارد که منجر به 1 تساوی و 1 شکست برای منطقه کامپانیا شد. در دسامبر گذشته مقابل تیم دیگر رم ، لاتزیو در ویگوریتو مساوی کرد.
پایرتو کارت آسان می دهد به عنوان داور تأیید می شود ، فقط در دو مسابقه سری آ 3 کارت زرد و 2 کارت قرمز (1 کارت قرمز غیر مستقیم و 1 قرمز مستقیم) وجود دارد که این به ضرر بازیکنان جادوگر است.

تاکنون هیچ پنالتی علیه یا به نفع بنونتوسوت نزده است.

در وار یک بار دیگر چفی حضور خواهد داشت که پس از بازی با یوونتوس و سامپدوریا و بولونیا دوباره از رم عبور می کند. در اینجا چند قسمت آورده شده است

یوونتوس-رم 2-0
دقیقه 15 – ویلار پس از درگیری با رابیوت که قبل از گرفتن توپ او را با پای چپ قلاب کرد ، در منطقه پایین می رود: یک پنالتی از رم گرفت

رم-سمپدوریا 1-0
دقیقه 6 – پس از مداخله تونلی ، مخیتاریان در منطقه فرو رفت و او را از عقب هل داد و با پای چپ مانع دویدن او شد: چفی و وار نبودند گویا اما به لطف داور زمین پنالتی برای رم اعلام شد.

بولونیا-رم 1-5
انتخاب کالوارس برای عدم اختصاص پنالتی به بولونیا برای خطای ایبانز روی پالاسیو تصحیح نمی شود. تصمیم اشتباه ، از آنجایی که مدافع جالوروسی به آرامی بازیکن آرژانتینی را متوقف می‌کند ، حتی خود را از کارت زرد دوم نجات می دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *