حافظ مسلمی 1104 روز پیش
بازدید 75 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا بعد برد اودینزه

بعد از ظهر یکشنبه  پائولو فونسکا تیمش عملکرد خوبی مقابل اودینزه نشان داد و سه بر صفر مهمانش را شکست داد.

در اینجا صحبت های سرمربی (فونسکا) در مورد مسابقه در المپیکو قرار گرفته ست.

آیا از نحوه برخورد بازیکنان امروز با بازی راضی هستید؟

“بسیار خوشحالم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم. ما دو بار گل زدیم ، موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و سپس در نیمه دوم نیز بازی را به خوبی مدیریت کردیم. عدم پذیرش مهم بود ، اما فکر می کنم در کل ما واقعا خوب بازی
کردیم. ”

آیا گونزالو ویلار همان کاری را کرد که امروز از او خواستی؟

“بله – مهم بود که واقعاً به خوبی د پائول را تحت فشار قرار دهیم ، او بازیکن بزرگی است که تأثیر زیادی در نحوه بازی اودینزه دارد. ویلار هم از آن جنبه و هم وقتی که توپ را در اختیار داشتیم بسیار خوب عمل کرد. همانطور که گفتم ، مهم بود که ما به دی پائول وقت یا مکان زیادی ندهیم و ویلار به خوبی از پس این کار برآمد. ”

از نظر ویژگی های او ، آیا بورخا مایورال بهتر از ادین ژکو به سبک بازی شما می آید؟

“آنها دو نوع بازیکن مختلف هستند ، بنابراین به مسابقه و چگونگی تلاش طرف مقابل برای
دفاع بستگی دارد. با این حال ، درست است که دوندگی های بورخا مایورال مفید است – مانند امروز. حتی اگر گل هم نمی زد ، خیلی به تیم کمک کرد. سپس در نیمه دوم ژکو را وارد زمین کردیم: کمی تحت فشار بودیم و توانایی ژکو در بالا نگه داشتن توپ مفید بود. اما باید بگویم که ژکو سعی کرد دونده ها را نیز پشت سر بگذارد. هر دو آنها خوب بازی کردند. ”

رم در این فصل مقابل تیم های نیمه پایانی واقعاً خوب عمل کرده است – چه کاری باید انجام دهند تا این بازی را در بازی با تیم های نیمه برتر انجام دهند؟

“ما قبل از هر چیز باید نتایج را بهبود ببخشیم. اگر به عنوان مثال به بازی مقابل یوونتوس نگاه کنیم ، فکر می کنم عملکرد مناسبی داشته ایم اما با تصمیمات نهایی اشتباه کردیم. ما در حال کار بر روی آن هستیم تا در برابر طرف های بزرگ پیشرفت کنیم. اما امروز همه چیز در مورد سه امتیاز بود و ما توانستیم آنها را بدست آوریم. ”

چگونه تصمیم می گیرید کجا از برایان کریستیانته استفاده کنید؟ آیا او می تواند به عنوان مدافع میانی آینده داشته باشد؟

“بله ، همانطور که قبلاً گفتم برایان بازیکن بسیار باهوشی است. دیروز ما با ماراش کامبولا مشکلی داشتیم و بنابراین او را در نقشی قرار دادیم که او قبلاً چندین بار در این فصل پوشش داده است و همیشه نیز به خوبی از پس آن برآمده است. او امروز خوب بازی کرد ، اجازه نداد حریف عقب بیفتد. او در زمین یک رهبر است که به هم تیمی های خود کمک می کند و همه را مرتب نگه می دارد. او بازیکنی است که می تواند در آن پست به خوبی عمل کند. ”

و عملکرد امروز جردن ورتو چطور؟

“ما در مورد گلزنی او صحبت کردیم. من و او در یک چالش روبرو هستیم: تعداد گل هایی که او در این فصل به ثمر می رساند. در ابتدای فصل به او گفتم که باید حداقل 10 گل در این فصل به ثمر برساند ، بنابراین من از او [امروز] پرسیدم که از این تعداد گل چند تا باقی مانده است. به من گفت: یکی.

“حرکت ورتو واقعاً مهم است و ما در شروع بازی با کریستانه و ویلار روی آن حرکت پاس کار کردیم. ما نیاز داشتیم ورتوت را بیشتر جلو ببریم – او از پشت سر دوید و این امر باعث ایجاد فضایی برای دیگران شد. همیشه مهم است که جردن این نوع دویدن ها را انجام دهد. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *