حافظ مسلمی 1027 روز پیش
بازدید 44 بدون دیدگاه

بلوتی و موسو هدف رم

خوان موسو و آندره بلوتی دو هدف اصلی رم در نقل وانتقالات تابستان.
تیاگو پینتو مدیر رم که به تازگی از بنفیکا به رم آمده و این مسئولیت را در جالوروسی پذیرفته اولین فصل نقل وانتقالاتی را با خرید استفان الشعراوی و برایان رینولدز دو گزینه اصلی رم،با موفقیت پشت سر گذاشته ،اکنون نگاه خود را معطوف تابستان و به دنبال ایجاد انقلابی در تیم پائولو فونسکا است.
به گزارش کوریره دلو اسپورت دو هدف پینتو برای تابستان امسال یافتن یک دروازبان و مهاجم میانی برای رم است زیرا باشگاه قصد واگذاری ادین ژکو و پائولوپز دارد.
جالوروسی قیمت دروازبان اسپانیایی را حدود ۱۵میلیون یورو اعلام کرده و البته قرارداد قرضی با حق خرید نیز برای خریداران او در نظر گرفته شده است.
برای جایگزینی او پینتو قبلا چند گزینه را زیر نظر گرفته که مهمترین انها خوان موسو دروازبان ارژانتینی اودنیزه میباشد که اتفاقا هواخواهان زیادی سرتاسر اروپا دارد و خرید او برای جالوروسی اسان نخواهد بود .به همین خاطر پینتو جایگزین های دیگر را در نظر گرفته که،پیرلوییجی گولینی دروازبان اتالانتا ومارکوسیلوستری دروازبان ورونا می باشد‌.
برای حمله نیز گزینه اصلی اندره ابلوتی گلزن تورینو می باشد وبه عنوان گزینه جایگزین او دوشان ولاهوویچ مهاجم فیورنتینا در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *