مذاکره برای تمدید با میخی

مذاکرات ادامه دار مدیران رم با مینو رایولا در مورد تمدید قرارداد میخیتاریان! فردای بازی با یوونتوس جالوروسی به تریگوریا رفتند تا هم باخت به یووه را فراموش کنند و هم خود را برای بازی با اودینزه اماده کنند.دربازی با یوونتوس اگر چه جالوروسی گلی به ثمر نرساند ولی میخیتاریان از معدود بازیکنان خوب این دیدار بود .
این بازیکن ارمنی یکی از بازیکنان برجسته پائولو فونسکا در این فصل بوده است و باشگاه توسط تیاگو پینتو ، تصمیم گیری در مورد آینده او را از اولویت های خود قرارداده است.
به گزارش کوریره دلواسپورت قرار است طی چند روز اینده جلسه ای بین مدیران رم ومینو رایولا مدیر برنامه میخیتاریان برگزار شود که در ان در مورد قراردادجدید میخیتاریان مذاکراتی انجام دهند.
طبق قرادادی که قبلا بین جیالوروسی و میخیتاریان بسته شده تمدید خودکارتا ۲۰۲۲ و حقوق خالص۳میلیون به علاوه پاداش میباشد.البته دراین قرداد بندی وجود دارد که طی ان میخیتاریان میتواند تابستان امسال در صورت تمایل یکطرفه ان را فسخ و بازیکن ازاد شود.به این علت مدیر تیاگو پینتو میخواهد با مذاکراتی که با بازیکن و مدیربرنامه اش داشته باشد این بند قرارداد را فسخ کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.