حامد شیرازی 1112 روز پیش
بازدید 80 بدون دیدگاه

کنفرانس مطبوعاتی فونسکا پس از بازی

جالوروسی ها علی رغم تسلط بر مالکیت توپ های زیادی در این دیدار ، پس از گل زودهنگام کریستیانو رونالدو و گل به خودی راجر ایبانز در نیمه دوم شکست خوردند.

این چیزی است که فونسکا بعد از مسابقه برای گفتن داشت …

مالکیت زیاد اما نه چندان خطرناک جلوی دروازه: آیا این ارزیابی عادلانه است؟

“ما فقط در نیمه اول مسابقه خوب نبودیم ،ما نمی توان فراموش کرد که ما با یوونتوس بازی می کردیم. آنها واقعاً خوب دفاع کردند.

“آماری که وجود دارد آمار است ، اما تیمی که گل به ثمر رسانده است برنده بازی است. ما ممکن است شوت های بیشتری داشته باشیم ، کرنرهای بیشتری ، مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم – اما تیمی که گل می زند ، برنده است.”

فکر می کنید بین دو حمله امشب تفاوتی در کیفیت وجود دارد؟

“من ترجیح می دهم روی عملکرد کلی تیم تأمل کنم. ما شهامت نشان دادیم که به اینجا بیاییم و بازی را همانطور که می خواستیم انجام دهیم. همانطور که گفته شد ، ما در حال بازی با یووه بودیم که در مقابل محوطه خود خوب دفاع کرد و از مردان زیادی برای این کار استفاده کرد. سخت بود. ما با پاس نهایی اشتباهاتی انجام دادیم ، اما در مناطق دیگر عملکرد خوبی داشتیم. ”

از عملکرد ادین ژکو چه برداشتی داری؟

“همه بازیکنان خوب کار کردند.”

آیا حاضر نبودید در نیمه دوم ژکو را در کنار بورخا مایورال قرار دهید؟

“تیم واقعاً روی بازی با دو مهاجم کار نکرده است. اکنون ، البته همیشه لحظاتی وجود دارد که می تواند منطقی باشد ، اما من فکر نمی کردم که لازم باشد امشب این کار را انجام دهیم. ”

کریستیانو رونالدو در مقابل دروازه بسیار تیزتر از دیگران بود …

“بله ، و به همین دلیل او بهترین در جهان است. بازیکنی مثل او تفاوت را ایجاد می کند. نمی توانم بگویم که این بار ما مقصر بودیم: او رونالدو است. ”

آیا انتظار داشتید یوونتوس به اندازه عمق دفاع کند؟

“نه ، و من فکر می کنم آنها مجبور به انجام این کار بودند زیرا ما به آنها اجازه نمی دادیم رویکرد دیگری را اتخاذ کنند. در ابتدا یووه سعی کرد ما را تحت فشار قرار دهد ، اما ترکیب ما خوب بود و به آنها اجازه نمی داد این کار را با موفقیت انجام دهند. و بنابراین آنها مجبور شدند عمیق تر سقوط کنند. ”

اگر می توانستید دوباره بازی را انجام دهید ، به جای آن ژکو را شروع می کنید؟

“نه ژکو برای شروع مناسب نبود. او شروع نکرد زیرا گزینه دیگری وجود داشت: بورخا خوب بازی می کند و امروز او خیلی سخت برای تیم کار کرد. ”

به نظر می رسید که رم بیش از حد نگران اشتباه روی توپ نباشد – آیا ممکن است که شما خطراتی بیشتری را ایجاد کرده باشید؟

“ما فرصت های زیادی نداشتیم که دفاع یووه از قبل منظم نبوده است. ما خیلی زیاد به یک سوم پایانی رسیدیم و بله ، در آن مرحله با تصمیمات نهایی خود اشتباه کردیم: سانترها یا پاس نهایی. تفاوت در آنجا بود ، جایی که ما اشتباه کردیم. ما دهانه های زیادی داشتیم که می توانستیم از آنها استفاده کنیم. ”

نظر شما در مورد سطح کلی این تیم رم چیست؟

“هیچ پیروزی اخلاقی در فوتبال وجود ندارد ، اما من به تیمم افتخار می کنم. بازیکنان شخصیت فوق العاده ای از خود نشان دادند. آمدن به اینجا و بازی کردن با همان شهامت و اعتقاد به اعتماد به نفس که بهترین چیز است. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *